68 Linija
Lazdynai - Viršilų St.
JUDU
JUDU 68 Autobusas Stotelės ir Maršruto Tvarkaraštis
68 Autobusas (Lazdynai - Viršilų St.) yra maršrutas su 13 stotelėmis, kuris išvyksta nuo Lazdynai ir baigiasi prie Viršilų St..
Lazdynai
Žėručio St.
Lazdynų Seniūnija
Erfurto St.
Akacijų St.
Paukščių Takas
Vaivorykštės St.
Televizijos Bokštas
Karoliniškės
Laisvės Prospektas
Sietyno St.
Spaudos Rūmai
Viršilų St.
68 Autobusas tvarkaraštis
Diena | Darbo valandos | Dažnis |
---|---|---|
Pir | 08:13 - 23:16 | 35 min |
Ant | 08:13 - 23:16 | 35 min |
Tre | 08:13 - 23:16 | 35 min |
Ket | 08:13 - 23:16 | 35 min |
Pen | 08:13 - 23:16 | 35 min |
Šeš | 23:18 | Vienas išvykimas |
Sek | 22:44 - 23:30 | 46 min |
68 Autobusas Maršruto Žemėlapis
Maršruto žemėlapis 68 Vilnius bus greitai prieinamas.
68 Linija Autobusas kainos informacija
JUDU, 68 Autobusas kaina gali svyruoti dėl įvairių veiksnių. Išsamesnei informacijai apie bilietų kainas, prašome aplankyti jų oficialią svetainę.
Daugiau maršrutų JUDU Vilnius
- 26 — Ozo Žiedas - Naujininkai
- 11 — Žvėryno Žiedas - Naujininkai
- 121 — Vaikų Ligoninė - Antaviliai
- 33 — Povilo Lukšio St. - Žirmūnų Seniūnija
- 3 — Stotis - Žirmūnų Seniūnija
- 53 — Fabijoniškių Žiedas - Verkių St.
- 115 — Autobusų Parkas - Antakalnio Žiedas
- 8 — Vaduvos St. - Verkių St.
- 119 — Povilo Lukšio St. - Balstogės St.
- 51 — Vaduvos St. - Tiekimo St.
- 116 — Žvėryno Žiedas - Naujininkai
- 65 — Ožkinių Žiedas - Naujininkai
- 42 — Stotis - Žirmūnų Seniūnija
- 37 — Broniaus Laurinavičiaus Skveras - Verkių St.
- 5G — Skalvių St. - Verkių St.
- 66 — Žalgirio St. - Verkių St.
- 21 — Lazdynėliai - Viršilų St.
- 31 — Stotis - Žirmūnų Seniūnija
- 61 — Stotis - Naujininkai
- 34 — Stotis - Verkių St.