23 Linija
Stotis - Viršilų St.
JUDU
JUDU 23 Autobusas Stotelės ir Maršruto Tvarkaraštis
23 Autobusas (Stotis - Viršilų St.) yra maršrutas su 20 stotelėmis, kuris išvyksta nuo Stotis ir baigiasi prie Viršilų St..
Stotis
Aguonų St.
Vienaragių St.
Taraso Ševčenkos St.
Simono Konarskio St.
Vingis
Savanorių Prospektas
Gerosios Vilties St.
Eigulių St.
Miškiniai
Litexpo
Lazdynai
Paukščių Takas
Vaivorykštės St.
Televizijos Bokštas
Karoliniškės
Laisvės Prospektas
Sietyno St.
Spaudos Rūmai
Viršilų St.
23 Autobusas tvarkaraštis
Diena | Darbo valandos | Dažnis |
---|---|---|
Pir | 22:47 - 23:28 | 41 min |
Ant | 22:47 - 23:28 | 41 min |
Tre | 22:47 - 23:28 | 41 min |
Ket | 22:47 - 23:28 | 41 min |
Pen | 22:47 - 23:28 | 41 min |
Šeš | 23:11 | Vienas išvykimas |
Sek | 23:11 | Vienas išvykimas |
23 Autobusas Maršruto Žemėlapis
Maršruto žemėlapis 23 Vilnius bus greitai prieinamas.
23 Linija Autobusas kainos informacija
JUDU, 23 Autobusas kaina gali svyruoti dėl įvairių veiksnių. Išsamesnei informacijai apie bilietų kainas, prašome aplankyti jų oficialią svetainę.
Daugiau maršrutų JUDU Vilnius
- 82 — Stotis - Žirmūnų Seniūnija
- 26 — Ozo Žiedas - Naujininkai
- 25 — Vaduvos St. - Verkių St.
- 53 — Fabijoniškių Žiedas - Verkių St.
- 27 — Autobusų Parkas - Arimų St.
- 30 — Bitėnų St. - Viršilų St.
- 21 — Lazdynėliai - Viršilų St.
- 50 — Autobusų Parkas - Antakalnio Žiedas
- 41 — Stotis - Naujininkai
- 61 — Stotis - Naujininkai
- 121 — Vaikų Ligoninė - Antaviliai
- 28 — Vaduvos St. - Tiekimo St.
- 2 — Stotis - Žirmūnų Seniūnija
- 52 — Lukiškės - Viršilų St.
- 22 — Architektų St. - Viršilų St.
- 31 — Stotis - Žirmūnų Seniūnija
- 14 — Tiekimo St. - Arimų St.
- 9 — Vėjo St. - Verkių St.
- 11 — Žvėryno Žiedas - Naujininkai
- 115 — Autobusų Parkas - Antakalnio Žiedas