9 Linija
Vėjo St. - Verkių St.
JUDU
JUDU 9 Autobusas Stotelės ir Maršruto Tvarkaraštis
9 Autobusas (Vėjo St. - Verkių St.) yra maršrutas su 28 stotelėmis, kuris išvyksta nuo Vėjo St. ir baigiasi prie Verkių St..
Vėjo St.
Vaidotai
Šaltinio St.
Baltoji Vokė
Raisteliai
Panerių Miškas
Ąžuolijai
Eišiškių Sodai
Dilgynė
Verslo St.
Hidrogeologijos St.
Metalo St.
Eišiškių Plentas
Naujininkai
Prūsų St.
Vienaragių St.
Taraso Ševčenkos St.
Mikalojaus Konstantino Čiurlionio St.
Juozo Tumo-Vaižganto St.
Kražių St.
Operos Ir Baleto Teatras
Žaliasis Tiltas
Kalvarijų Turgus
Broniaus Laurinavičiaus Skveras
Giedraičių St.
Tauragnų St.
Pramogų Arena
Verkių St.
9 Autobusas tvarkaraštis
Diena | Darbo valandos | Dažnis |
---|---|---|
Pir | 19:59 | Vienas išvykimas |
Ant | 19:59 | Vienas išvykimas |
Tre | 19:59 | Vienas išvykimas |
Ket | 19:59 | Vienas išvykimas |
Pen | 19:59 | Vienas išvykimas |
Šeš | 14:33 | Vienas išvykimas |
Sek | 14:43 | Vienas išvykimas |
9 Autobusas Maršruto Žemėlapis
Maršruto žemėlapis 9 Vilnius bus greitai prieinamas.
9 Linija Autobusas kainos informacija
JUDU, 9 Autobusas kaina gali svyruoti dėl įvairių veiksnių. Išsamesnei informacijai apie bilietų kainas, prašome aplankyti jų oficialią svetainę.
Daugiau maršrutų JUDU Vilnius
- 41 — Stotis - Naujininkai
- 42 — Stotis - Žirmūnų Seniūnija
- 14 — Tiekimo St. - Arimų St.
- 115 — Autobusų Parkas - Antakalnio Žiedas
- 36 — Žalgirio St. - Verkių St.
- 7 — Povilo Lukšio St. - Ąžuolijai
- 15 — Turniškės - Antakalnio Žiedas
- 89 — Antano Tumėno St. - Verkių St.
- 21 — Lazdynėliai - Viršilų St.
- 30 — Bitėnų St. - Viršilų St.
- 10 — Kaimelio Žiedas - Autobusų Parkas
- 117 — Bitėnų St. - Katilinė
- 43 — Lukiškės - Ąžuolijai
- 22 — Architektų St. - Viršilų St.
- 16 — Stotis - Žirmūnų Seniūnija
- 31 — Stotis - Žirmūnų Seniūnija
- 19 — Stotis - Žirmūnų Seniūnija
- 75 — Vaikų Ligoninė - Viršilų St.
- 6G — Naujosios Vilnios Žiedas - Žirmūnų Seniūnija
- 74 — Stotis - Žirmūnų Seniūnija