63 Linija
Žvėryno Žiedas - Verkių St.
JUDU
JUDU 63 Autobusas Stotelės ir Maršruto Tvarkaraštis
63 Autobusas (Žvėryno Žiedas - Verkių St.) yra maršrutas su 11 stotelėmis, kuris išvyksta nuo Žvėryno Žiedas ir baigiasi prie Verkių St..
Žvėryno Žiedas
Švietimo Akademija
Lietuvos Sąjūdžio Kelias
Nacionalinė Dailės Galerija
Europos Aikštė
Kalvarijų Turgus
Broniaus Laurinavičiaus Skveras
Giedraičių St.
Tauragnų St.
Pramogų Arena
Verkių St.
63 Autobusas tvarkaraštis
Diena | Darbo valandos | Dažnis |
---|---|---|
Pir | 22:11 - 22:47 | 36 min |
Ant | 22:11 - 22:47 | 36 min |
Tre | 22:11 - 22:47 | 36 min |
Ket | 22:11 - 22:47 | 36 min |
Pen | 22:11 - 22:47 | 36 min |
Šeš | 18:23 - 22:22 | 3 val 59 min |
Sek | 18:23 - 22:22 | 3 val 59 min |
63 Autobusas Maršruto Žemėlapis
Maršruto žemėlapis 63 Vilnius bus greitai prieinamas.
63 Linija Autobusas kainos informacija
JUDU, 63 Autobusas kaina gali svyruoti dėl įvairių veiksnių. Išsamesnei informacijai apie bilietų kainas, prašome aplankyti jų oficialią svetainę.
Daugiau maršrutų JUDU Vilnius
- 78 — Stotis - Žirmūnų Seniūnija
- 52 — Lukiškės - Viršilų St.
- 29 — Vilkpėdės Žiedas - Verkių St.
- 62 — Vaduvos St. - Tiekimo St.
- 14 — Tiekimo St. - Arimų St.
- 39 — Autobusų Parkas - Antakalnio Žiedas
- 28 — Vaduvos St. - Tiekimo St.
- 82 — Stotis - Žirmūnų Seniūnija
- 34 — Stotis - Verkių St.
- 37 — Broniaus Laurinavičiaus Skveras - Verkių St.
- 24 — Fabijoniškių Žiedas - Autobusų Parkas
- 58 — Stotis - Žirmūnų Seniūnija
- 2G — Vaikų Ligoninė - Autobusų Parkas
- 48 — Musninkų St. - Verkių St.
- 51 — Vaduvos St. - Tiekimo St.
- 40 — Mykolo Lietuvio St. - Verkių St.
- 61 — Stotis - Naujininkai
- 20 — Vaduvos St. - Riovonys
- 22 — Architektų St. - Viršilų St.
- 8 — Vaduvos St. - Verkių St.