33 Linija
Povilo Lukšio St. - Žirmūnų Seniūnija
JUDU
JUDU 33 Autobusas Stotelės ir Maršruto Tvarkaraštis
33 Autobusas (Povilo Lukšio St. - Žirmūnų Seniūnija) yra maršrutas su 5 stotelėmis, kuris išvyksta nuo Povilo Lukšio St. ir baigiasi prie Žirmūnų Seniūnija.
Povilo Lukšio St.
Šiaurės Miestelis
Žirmūnai
Kareivių St.
Žirmūnų Seniūnija
33 Autobusas tvarkaraštis
Diena | Darbo valandos | Dažnis |
---|---|---|
Pir | 00:03 - 23:47 | 13 min |
Ant | 00:03 - 23:47 | 13 min |
Tre | 00:03 - 23:47 | 13 min |
Ket | 00:03 - 23:47 | 13 min |
Pen | 00:03 - 23:47 | 13 min |
Šeš | 00:03 - 23:48 | 30 min |
Sek | 00:03 - 23:48 | 30 min |
33 Autobusas Maršruto Žemėlapis
Maršruto žemėlapis 33 Vilnius bus greitai prieinamas.
33 Linija Autobusas kainos informacija
JUDU, 33 Autobusas kaina gali svyruoti dėl įvairių veiksnių. Išsamesnei informacijai apie bilietų kainas, prašome aplankyti jų oficialią svetainę.
Daugiau maršrutų JUDU Vilnius
- 76 — Jono Kazlausko St. - Ateities St.
- 18 — Autobusų Parkas - Antakalnio Žiedas
- 32 — Žvėryno Žiedas - Viršilų St.
- 39 — Autobusų Parkas - Antakalnio Žiedas
- 122 — Naujininkai - Katilinė
- 8 — Vaduvos St. - Verkių St.
- 22 — Architektų St. - Viršilų St.
- 42 — Stotis - Žirmūnų Seniūnija
- 28 — Vaduvos St. - Tiekimo St.
- 121 — Vaikų Ligoninė - Antaviliai
- 75 — Vaikų Ligoninė - Viršilų St.
- 119 — Povilo Lukšio St. - Balstogės St.
- 114 — Povilo Lukšio St. - Naujininkai
- 117 — Bitėnų St. - Katilinė
- 53 — Fabijoniškių Žiedas - Verkių St.
- 19 — Stotis - Žirmūnų Seniūnija
- 29 — Vilkpėdės Žiedas - Verkių St.
- 67 — Mickūnai - Žirmūnų Seniūnija
- 66 — Žalgirio St. - Verkių St.
- 6G — Naujosios Vilnios Žiedas - Žirmūnų Seniūnija