42 Linija
Stotis - Žirmūnų Seniūnija
JUDU
JUDU 42 Autobusas Stotelės ir Maršruto Tvarkaraštis
42 Autobusas (Stotis - Žirmūnų Seniūnija) yra maršrutas su 13 stotelėmis, kuris išvyksta nuo Stotis ir baigiasi prie Žirmūnų Seniūnija.
Stotis
Gervėčių St.
Drujos St.
Polocko St.
Filaretų St.
Krivių St.
Vasaros St.
Tuskulėnų Rimties Parkas
Minties St.
Šiaurės Miestelis
Žirmūnai
Kareivių St.
Žirmūnų Seniūnija
42 Autobusas tvarkaraštis
Diena | Darbo valandos | Dažnis |
---|---|---|
Pir | 18:50 - 23:14 | 37 min |
Ant | 18:50 - 23:14 | 37 min |
Tre | 18:50 - 23:14 | 37 min |
Ket | 18:50 - 23:14 | 37 min |
Pen | 18:50 - 23:14 | 37 min |
Šeš | 22:38 - 23:14 | 36 min |
Sek | 22:38 - 23:14 | 36 min |
42 Autobusas Maršruto Žemėlapis
Maršruto žemėlapis 42 Vilnius bus greitai prieinamas.
42 Linija Autobusas kainos informacija
JUDU, 42 Autobusas kaina gali svyruoti dėl įvairių veiksnių. Išsamesnei informacijai apie bilietų kainas, prašome aplankyti jų oficialią svetainę.
Daugiau maršrutų JUDU Vilnius
- 118 — Bitėnų St. - Katilinė
- 88 — Oro Uostas - Tiekimo St.
- 49 — Bukčiai - Ateities St.
- 120 — Visoriai - Skirgiškės
- 50 — Autobusų Parkas - Antakalnio Žiedas
- 61 — Stotis - Naujininkai
- 5G — Skalvių St. - Verkių St.
- 122 — Naujininkai - Katilinė
- 14 — Tiekimo St. - Arimų St.
- 1 — Rodūnios Sodų St. - Rodūnios Kelias
- 4G — Naujininkai - Bitėnų St.
- 1G — Stotis - Verkių St.
- 54 — Bitėnų St. - Viršilų St.
- 73 — Justiniškių Žiedas - Viršilų St.
- 20 — Vaduvos St. - Riovonys
- 3 — Stotis - Žirmūnų Seniūnija
- 30 — Bitėnų St. - Viršilų St.
- 51 — Vaduvos St. - Tiekimo St.
- 11 — Žvėryno Žiedas - Naujininkai
- 24 — Fabijoniškių Žiedas - Autobusų Parkas