39 Linija
Autobusų Parkas - Antakalnio Žiedas
JUDU
JUDU 39 Autobusas Stotelės ir Maršruto Tvarkaraštis
39 Autobusas (Autobusų Parkas - Antakalnio Žiedas) yra maršrutas su 6 stotelėmis, kuris išvyksta nuo Autobusų Parkas ir baigiasi prie Antakalnio Žiedas.
Autobusų Parkas
Žirmūnų Seniūnija
Kareivių St.
Valakampių Tiltas
Lizdeikos St.
Antakalnio Žiedas
39 Autobusas tvarkaraštis
Diena | Darbo valandos | Dažnis |
---|---|---|
Pir | 04:54 - 05:24 | 30 min |
Ant | 04:54 - 05:24 | 30 min |
Tre | 04:54 - 05:24 | 30 min |
Ket | 04:54 - 05:24 | 30 min |
Pen | 04:54 - 05:24 | 30 min |
Šeš | 05:52 - 08:37 | 2 val 45 min |
Sek | 05:52 - 08:37 | 2 val 45 min |
39 Autobusas Maršruto Žemėlapis
Maršruto žemėlapis 39 Vilnius bus greitai prieinamas.
39 Linija Autobusas kainos informacija
JUDU, 39 Autobusas kaina gali svyruoti dėl įvairių veiksnių. Išsamesnei informacijai apie bilietų kainas, prašome aplankyti jų oficialią svetainę.
Daugiau maršrutų JUDU Vilnius
- 19 — Stotis - Žirmūnų Seniūnija
- 69 — Bajorų Sodai - Autobusų Parkas
- 18 — Autobusų Parkas - Antakalnio Žiedas
- 34 — Stotis - Verkių St.
- 14 — Tiekimo St. - Arimų St.
- 30 — Bitėnų St. - Viršilų St.
- 12 — Stotis - Žirmūnų Seniūnija
- 73 — Justiniškių Žiedas - Viršilų St.
- 89 — Antano Tumėno St. - Verkių St.
- 66 — Žalgirio St. - Verkių St.
- 117 — Bitėnų St. - Katilinė
- 58 — Stotis - Žirmūnų Seniūnija
- 78 — Stotis - Žirmūnų Seniūnija
- 40 — Mykolo Lietuvio St. - Verkių St.
- 2 — Stotis - Žirmūnų Seniūnija
- 4 — Stotis - Žirmūnų Seniūnija
- 2G — Vaikų Ligoninė - Autobusų Parkas
- 29 — Vilkpėdės Žiedas - Verkių St.
- 88N — Paštas - Tiekimo St.
- 76 — Jono Kazlausko St. - Ateities St.