75 Lijn
Goutroux Pairotte - Thuillies Place
TEC Charleroi
TEC Charleroi 75 Bus Haltes en Routekaart
De 75 Bus (Goutroux Pairotte - Thuillies Place) is een route met 53 haltes, die vertrekt vanaf Goutroux Pairotte en eindigt bij Thuillies Place.
Goutroux Pairotte
Goutroux Chanterelles
Goutroux Rue Wauters
Goutroux Rue Debaume
Goutroux Château D'Eau
Goutroux Cimetière
Goutroux Maison Communale
Goutroux Ferme Beauregard
Goutroux Cité (Rue Des Genévriers)
Goutroux Rue Des Alliés
Goutroux Prado
Goutroux P.P.T.
Goutroux Rue Vandekerkhove
Monceau-Sur-Sambre Cimetière
Monceau-Sur-Sambre Place Sabatier
Monceau-Sur-Sambre Hôtel De Ville
Monceau-Sur-Sambre Passage À Niveau
Monceau-Sur-Sambre Calvaire
Marchienne-Au-Pont S.N.C.B.
Marchienne-Au-Pont Route De Mons
Marchienne-Au-Pont Rue Delire
Marchienne-Au-Pont De Cartier
Marchienne-Au-Pont Puits du Marché
Marchienne-Au-Pont Rue De Zone
Marchienne-Au-Pont Zone Sncb
Marchienne-Au-Pont Saint-Martin
Marchienne-Au-Pont Monument
Montigny-Le-Tilleul Chapelle
Montigny-Le-Tilleul Rue E. Chaudron
Montigny-Le-Tilleul Chemin De La Place
Montigny-Le-Tilleul Habitation 379
Montigny-Le-Tilleul Rue De Landelies
Montigny-Le-Tilleul Rue De Marbaix
Montigny-Le-Tilleul Eden Parc
Montigny-Le-Tilleul Rayon De Soleil
Montigny-Le-Tilleul Vésale
Montigny-Le-Tilleul Oasis
Gozee Bois Leratz
Gozee Le Rustique
Gozee Bout-Là-Haut
Gozee La Couronne
Gozee Place (Rue De Beaumont)
Gozee Clef Des Champs
Gozee Marbisoeul
Thuillies La Cambuse
Thuillies La Houzée
Thuillies Pont
Thuillies La Rogère
Thuillies Bureau Des Postes
Thuillies Rue Des Commères
Thuillies Chemin Des Soldats
Thuillies Ossogne
Thuillies Place
75 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 16:13 - 17:14 | 1 uur 1 min |
di. | 16:13 - 17:14 | 1 uur 1 min |
wo. | 16:13 - 17:14 | 1 uur 1 min |
do. | 16:13 - 17:14 | 1 uur 1 min |
vr. | 16:13 - 17:14 | 1 uur 1 min |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
75 Bus Routekaart
De routekaart voor 75 in België is binnenkort beschikbaar.
75 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 75 Bus van TEC Charleroi kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van TEC Charleroi in België
- 109B — Beaumont Athénée - Lobbes Sncb
- 62 — Gilly Soleilmont (M) - Jumet Madeleine
- 710 — Charleroi Beaux-Arts - Quai 11 - Fleurus Champs Elysées
- E109 — Charleroi Gare Centrale - Quai B06 - Momignies Place
- 41 — Charleroi Beaux-Arts - Quai 09 - Jumet Madeleine
- 51 — Goutroux Morgnies (M) - Luttre Gare
- 154 — Charleroi Beaux-Arts - Quai 12 - Chatelineau Sncb
- 77 — Goutroux Pairotte - Montigny-Le-Tilleul Vésale
- 72 — Monceau-Sur-Sambre Moulin (M) - Gozee Place (Rue De Thuin)
- 156 — Chatelineau Sncb - Gilly Gazomètre (M)
- 99 — Biesme-Sous-Thuin Monument - Erquelinnes Arts-Et-Métiers
- 119 — Anderlues Jonction - Beaumont Athénée
- 67 — Fleurus Champs Elysées - Jumet Madeleine
- A1 — Charleroi Airport - Charleroi Gare Centrale - Quai B01
- 71 — Charleroi Gare Centrale - Quai B03 - Monceau-Sur-Sambre Moulin (M)
- MIDO — Charleroi Beaux-Arts - Quai 03 - Marchienne-Au-Pont Place Astrid
- 28 — Chatelet Rue De La Justice - Jumet Madeleine
- 53 — Souvret Forrière - Charleroi Beaux-Arts Quai 02
- 68 — Charleroi Gare Centrale - Quai B04
- 158 — Chatelineau Sncb - Charleroi Beaux-Arts Quai 02