13 Lijn
Charleroi Gare Centrale - Quai A05 - Chatelet Rue De La Justice
TEC Charleroi
TEC Charleroi 13 Bus Haltes en Routekaart
De 13 Bus (Charleroi Gare Centrale - Quai A05 - Chatelet Rue De La Justice) is een route met 26 haltes, die vertrekt vanaf Charleroi Gare Centrale - Quai A05 en eindigt bij Chatelet Rue De La Justice.
Charleroi Gare Centrale - Quai A05
Marcinelle Rue E. Charles
Marcinelle Centre
Marcinelle Ange
Marcinelle Air Liquide
Couillet Pechon
Couillet Centre
Couillet Rue De Villers
Couillet Rue Des Carrières
Couillet Rue Ferrer
Couillet Rue du 28 Juin
Couillet Rue De L'Armée Française
Couillet 22 Août
Couillet Fiestaux
Bouffioulx Rue De Sibérie
Bouffioulx Dufays
Chatelet Limite De Châtelet
Chatelet Chemin du Bois
Chatelet Gissières
Chatelet Bergerie
Chatelet Ville
Chatelet Place De La Victoire
Chatelet Av. Vandervelde
Chatelet Tienne Robau
Chatelet Place Franco-Belge
Chatelet Rue De La Justice
13 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 07:24 | Enkel vertrek |
di. | 07:24 | Enkel vertrek |
wo. | 07:24 | Enkel vertrek |
do. | 07:24 | Enkel vertrek |
vr. | 07:24 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
13 Bus Routekaart
De routekaart voor 13 in België is binnenkort beschikbaar.
13 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 13 Bus van TEC Charleroi kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van TEC Charleroi in België
- A1 — Charleroi Airport - Charleroi Gare Centrale - Quai B01
- 75 — Goutroux Pairotte - Thuillies Place
- 77 — Goutroux Pairotte - Montigny-Le-Tilleul Vésale
- 194 — Thuin Ville Basse - Biercee Eglise
- 85 — Charleroi Gare Centrale - Quai B08 - Jumet Brulotte
- 11 — Gilly Gazomètre - Jumet Madeleine
- 365A — Baisy-Thy Staca - Bruxelles Midi
- 12 — Gilly Cimetière - Gilly Gazomètre (Ch. De Montignies)
- 3 — Charleroi Gare Centrale - Quai A01 - Montignies-Sur-Sambre Place Albert 1er
- 53 — Souvret Forrière - Charleroi Beaux-Arts Quai 02
- 129 — Macquenoise Douane - Mons Place De Flandre
- 65 — Jumet Madeleine - Pont-A-Celles Place Communale
- 83 — Charleroi Gare Centrale - Quai B04
- 14 — Charleroi Gare Centrale - Quai A05 - Gilly Gazomètre (M)
- 99B — Beaumont Athénée - Nalinnes Dépôt T.E.C.
- 19 — Charleroi Gare Centrale - Quai A04 - Gerpinnes Centre
- 71 — Charleroi Gare Centrale - Quai B03 - Monceau-Sur-Sambre Moulin (M)
- 163 — Fleurus Champs Elysées - Gosselies Athénée
- 62 — Gilly Soleilmont (M) - Jumet Madeleine
- 119 — Anderlues Jonction - Beaumont Athénée