43 Lijn
Charleroi Gare Centrale - Quai B04
TEC Charleroi
TEC Charleroi 43 Bus Haltes en Routekaart
De 43 Bus (Charleroi Gare Centrale - Quai B04) fungeert als een circulaire route met 69 haltes, te beginnen bij Charleroi Gare Centrale - Quai B04.
Charleroi Gare Centrale - Quai B04
Marcinelle Faubourg Ste-Thérèse
Marcinelle Usine De Thy-Marcinelle
Marchienne-Au-Pont Fabrique De Fer
Marchienne-Au-Pont Est
Marchienne-Au-Pont Pont du Creusot
Marchienne-Au-Pont Rue De La Réunion
Marchienne-Au-Pont De Cartier
Marchienne-Au-Pont Rue Delire
Marchienne-Au-Pont Route De Mons
Marchienne-Au-Pont S.N.C.B.
Monceau-Sur-Sambre Calvaire
Monceau-Sur-Sambre Passage À Niveau
Monceau-Sur-Sambre Hôtel De Ville
Monceau-Sur-Sambre Place Sabatier
Monceau-Sur-Sambre Scapé
Monceau-Sur-Sambre Grands Trieux
Monceau-Sur-Sambre Rue du Gros Buisson
Monceau-Sur-Sambre Nouvelle Cité
Monceau-Sur-Sambre Route Provinciale
Monceau-Sur-Sambre Cité Malghem
Roux Martinet
Roux Rue Conard
Roux Plomcot
Roux Rue De La Paix
Roux Ballotage
Roux Cité De La Paix
Courcelles Sart-Lez-Moulins
Courcelles Grands Bureaux
Souvret Forrière
Souvret Puits Périer
Souvret Place
Souvret Cimetière
Courcelles Croisette
Trazegnies Passage À Niveau
Trazegnies Rue Verte
Trazegnies Les Ecoles
Trazegnies Les Ecoles
Trazegnies Rue Lejuste
Trazegnies Rue De L'Epine
Courcelles Aciéries
Courcelles Rue De Binche
Courcelles Petit
Courcelles Rue De Gilbraltar
Courcelles Avenue Jean Jaurès
Courcelles Place Des Trieux
Courcelles Rue Antoine Carnière
Courcelles Rue du Temple
Roux Wilbeauroux
Roux Rue Général Leman
Roux Rue Jean Friot
Roux Plomcot
Roux Rue Conard
Roux Martinet
Monceau-Sur-Sambre Rue Beaussart
Monceau-Sur-Sambre Monument
Monceau-Sur-Sambre Ruau
Monceau-Sur-Sambre Calvaire
Marchienne-Au-Pont S.N.C.B.
Marchienne-Au-Pont Route De Mons
Marchienne-Au-Pont Rue Delire
Marchienne-Au-Pont De Cartier
Marchienne-Au-Pont Rue De La Réunion
Marchienne-Au-Pont Pont du Creusot
Marchienne-Au-Pont Est
Marchienne-Au-Pont Fabrique De Fer
Marcinelle Usine De Thy-Marcinelle
Marcinelle Faubourg Ste-Thérèse
Charleroi Gare Centrale - Quai B04
43 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 05:19 - 20:23 | 30 min |
di. | 05:19 - 20:23 | 30 min |
wo. | 05:19 - 20:23 | 30 min |
do. | 05:19 - 20:23 | 30 min |
vr. | 05:19 - 20:23 | 30 min |
za. | 06:02 - 20:17 | 1 uur |
zo. | 06:02 - 20:17 | 1 uur |
43 Bus Routekaart
De routekaart voor 43 in België is binnenkort beschikbaar.
43 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 43 Bus van TEC Charleroi kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van TEC Charleroi in België
- 129 — Macquenoise Douane - Mons Place De Flandre
- 72 — Monceau-Sur-Sambre Moulin (M) - Gozee Place (Rue De Thuin)
- 11 — Gilly Gazomètre - Jumet Madeleine
- M3AB — Charleroi Gare Centrale - Quai B02 - Gosselies Calvaire
- 85 — Charleroi Gare Centrale - Quai B08 - Jumet Brulotte
- 109A — Beaumont Athénée - Charleroi Gare Centrale - Quai B06
- 65 — Jumet Madeleine - Pont-A-Celles Place Communale
- 70 — Charleroi Gare Centrale - Quai B02 - Mont-Sur-Marchienne Place Des Haies
- 710 — Charleroi Beaux-Arts - Quai 11 - Fleurus Champs Elysées
- 1 — Charleroi Gare Centrale - Quai A01 - Montignies-Sur-Sambre Place Albert 1er
- 119 — Anderlues Jonction - Beaumont Athénée
- A1 — Charleroi Airport - Charleroi Gare Centrale - Quai B01
- 173 — Charleroi Gare Centrale - Quai B03 - Fontaine-L'Eveque Fontaine (M)
- E110 — Beaumont Athénée - Mons Ecole Normale
- 91 — Anderlues Jonction - Chapelle-Lez-Herlaimont Centre Commercial
- 19 — Charleroi Gare Centrale - Quai A04 - Gerpinnes Centre
- BRUY — Charleroi Gare Centrale - Quai A05 - Marcinelle Sanatorium
- 68 — Charleroi Gare Centrale - Quai B04
- 18 — Chatelet Rue Pierre Jouet - Jumet Rue Delvaux (Dépôt Jumet)
- 109B — Beaumont Athénée - Lobbes Sncb