77 Lijn
Goutroux Pairotte - Montigny-Le-Tilleul Vésale
TEC Charleroi
TEC Charleroi 77 Bus Haltes en Routekaart
De 77 Bus (Goutroux Pairotte - Montigny-Le-Tilleul Vésale) is een route met 36 haltes, die vertrekt vanaf Goutroux Pairotte en eindigt bij Montigny-Le-Tilleul Vésale.
Goutroux Pairotte
Goutroux Chanterelles
Goutroux Rue Wauters
Goutroux Rue Debaume
Goutroux Château D'Eau
Goutroux Cimetière
Goutroux Maison Communale
Goutroux Ferme Beauregard
Goutroux Cité (Rue Des Genévriers)
Goutroux Rue Des Alliés
Goutroux Prado
Goutroux P.P.T.
Goutroux Rue Vandekerkhove
Monceau-Sur-Sambre Cimetière
Monceau-Sur-Sambre Place Sabatier
Monceau-Sur-Sambre Hôtel De Ville
Monceau-Sur-Sambre Passage À Niveau
Monceau-Sur-Sambre Calvaire
Marchienne-Au-Pont S.N.C.B.
Marchienne-Au-Pont Route De Mons
Marchienne-Au-Pont Rue Delire
Marchienne-Au-Pont De Cartier
Marchienne-Au-Pont Puits du Marché
Marchienne-Au-Pont Rue De Zone
Marchienne-Au-Pont Zone Sncb
Marchienne-Au-Pont Saint-Martin
Marchienne-Au-Pont Monument
Montigny-Le-Tilleul Chapelle
Montigny-Le-Tilleul Rue E. Chaudron
Montigny-Le-Tilleul Chemin De La Place
Montigny-Le-Tilleul Habitation 379
Montigny-Le-Tilleul Rue De Landelies
Montigny-Le-Tilleul Rue De Marbaix
Montigny-Le-Tilleul Eden Parc
Montigny-Le-Tilleul Rayon De Soleil
Montigny-Le-Tilleul Vésale
77 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 05:50 - 19:46 | 58 min |
di. | 05:50 - 19:46 | 58 min |
wo. | 05:50 - 19:46 | 58 min |
do. | 05:50 - 19:46 | 58 min |
vr. | 05:50 - 19:46 | 58 min |
za. | 06:50 - 19:50 | 1 uur |
zo. | 06:50 - 19:50 | 1 uur |
77 Bus Routekaart
De routekaart voor 77 in België is binnenkort beschikbaar.
77 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 77 Bus van TEC Charleroi kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van TEC Charleroi in België
- 109A — Beaumont Athénée - Charleroi Gare Centrale - Quai B06
- LBV — Fleurus Centre - Reves Rue Saint-Anne
- M4AB — Charleroi Gare Centrale - Quai B08 - Chatelineau Place Destrée
- 72 — Monceau-Sur-Sambre Moulin (M) - Gozee Place (Rue De Thuin)
- 14 — Charleroi Gare Centrale - Quai A05 - Gilly Gazomètre (M)
- E109 — Charleroi Gare Centrale - Quai B06 - Momignies Place
- 70 — Charleroi Gare Centrale - Quai B02 - Mont-Sur-Marchienne Place Des Haies
- 68 — Charleroi Gare Centrale - Quai B04
- MCOU — Courcelles Place Des Trieux - Gouy-Lez-Pieton Place Communale
- M1AB — Anderlues Monument - Charleroi Gare Centrale - Quai B03
- 136C — Cerfontaine Place - Chimay Gare Quai 05
- 710 — Charleroi Beaux-Arts - Quai 11 - Fleurus Champs Elysées
- 66 — Frasnes-Lez-Gosselies Place Communale - Luttre Gare
- 158 — Chatelineau Sncb - Charleroi Beaux-Arts Quai 02
- 3 — Charleroi Gare Centrale - Quai A01 - Montignies-Sur-Sambre Place Albert 1er
- 18 — Chatelet Rue Pierre Jouet - Jumet Rue Delvaux (Dépôt Jumet)
- 19 — Charleroi Gare Centrale - Quai A04 - Gerpinnes Centre
- 62 — Gilly Soleilmont (M) - Jumet Madeleine
- 52 — Charleroi Gare Centrale - Quai A05 - Gourdinne Place
- 28 — Chatelet Rue De La Justice - Jumet Madeleine