MIDO Lijn
Charleroi Beaux-Arts - Quai 03 - Marchienne-Au-Pont Place Astrid
TEC Charleroi
TEC Charleroi MIDO Bus Haltes en Routekaart
De MIDO Bus (Charleroi Beaux-Arts - Quai 03 - Marchienne-Au-Pont Place Astrid) is een route met 28 haltes, die vertrekt vanaf Charleroi Beaux-Arts - Quai 03 en eindigt bij Marchienne-Au-Pont Place Astrid.
Charleroi Beaux-Arts - Quai 03
Charleroi Ouest
Charleroi Viaduc
Dampremy Piges
Dampremy Colruyt
Dampremy Rue Jules Destrée
Dampremy Mestdagh
Dampremy Rue Maret
Lodelinsart Lidl
Lodelinsart Ouest
Jumet Rue du Coucou
Jumet Rue Destrée
Jumet Rue Mestdagh
Jumet Rue Loos
Jumet Place De La Coupe
Jumet Rue De La Bienfaisance
Jumet Gohissart
Jumet Rue De Marchienne
Jumet Cour Puissant
Marchienne-Au-Pont Rue Des Acacias
Marchienne-Au-Pont Rue Peetermans
Marchienne-Au-Pont Rue Royer
Marchienne-Au-Pont Eglise
Marchienne-Au-Pont Puits-St-Charles
Marchienne-Au-Pont Rue Veine Chauwe
Marchienne-Au-Pont Terril St-Nicolas
Marchienne-Au-Pont Rue De L'Egalité
Marchienne-Au-Pont Place Astrid
MIDO Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 10:00 - 15:55 | 1 uur |
di. | 10:00 - 15:55 | 1 uur |
wo. | 10:00 - 15:55 | 1 uur |
do. | 10:00 - 15:55 | 1 uur |
vr. | 10:00 - 15:55 | 1 uur |
za. | 10:00 - 15:55 | 1 uur |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
MIDO Bus Routekaart
De routekaart voor MIDO in België is binnenkort beschikbaar.
MIDO Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor MIDO Bus van TEC Charleroi kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van TEC Charleroi in België
- 99B — Beaumont Athénée - Nalinnes Dépôt T.E.C.
- 35 — Charleroi Gare Centrale - Quai A02 - Farciennes L'Ysle Marais
- BRUY — Charleroi Gare Centrale - Quai A05 - Marcinelle Sanatorium
- 154 — Charleroi Beaux-Arts - Quai 12 - Chatelineau Sncb
- 173 — Charleroi Gare Centrale - Quai B03 - Fontaine-L'Eveque Fontaine (M)
- 20 — Charleroi Gare Centrale - Quai A04 - Gerpinnes Centre
- 119 — Anderlues Jonction - Beaumont Athénée
- 53 — Souvret Forrière - Charleroi Beaux-Arts Quai 02
- M1AB — Anderlues Monument - Charleroi Gare Centrale - Quai B03
- 66 — Frasnes-Lez-Gosselies Place Communale - Luttre Gare
- A1 — Charleroi Airport - Charleroi Gare Centrale - Quai B01
- 21 — Charleroi Gare Centrale - Quai B02 - Marcinelle Avenue Des Chênes (Hublinbu)
- 108 — Beaumont Athénée - Philippeville Centre Quai 5
- 192 — Gozee Place (Rue De Beaumont) - Nalinnes Place du Bultia
- RBUS — Boussu-Lez-Walcourt Place - Chimay Gare Quai 05
- CITY — Charleroi Gare Centrale - Quai B06 - Montignies-Sur-Sambre Dépôt T.E.C.
- 13 — Charleroi Gare Centrale - Quai A05 - Chatelet Rue De La Justice
- LBV — Fleurus Centre - Reves Rue Saint-Anne
- 136C — Cerfontaine Place - Chimay Gare Quai 05
- 156A — Beauwelz Douane - Chimay Gare Quai 05