172 Lijn
Chatelet Rue De La Justice - Marchienne-Au-Pont Hôtel De Ville
TEC Charleroi
TEC Charleroi 172 Bus Haltes en Routekaart
De 172 Bus (Chatelet Rue De La Justice - Marchienne-Au-Pont Hôtel De Ville) is een route met 45 haltes, die vertrekt vanaf Chatelet Rue De La Justice en eindigt bij Marchienne-Au-Pont Hôtel De Ville.
Chatelet Rue De La Justice
Chatelet Faubourg
Chatelet Saint-Roch
Chatelet Rue Des Gaux
Chatelet Rue du Collège
Chatelet Passerelle
Chatelineau 6 Bras
Chatelineau Traversée
Chatelineau Chant Des Oiseaux
Chatelineau Sébastopol
Chatelineau Corbeau
Gilly Corvées
Gilly Observatoire
Gilly Hôpital St-Joseph
Gilly Métro
Gilly Louvy
Gilly Haies
Gilly Saint-Bernard
Gilly Rue Didi
Lodelinsart Jonet
Lodelinsart Drion
Lodelinsart Marteau
Lodelinsart Marie Curie
Lodelinsart Saint-Antoine
Jumet Puissant
Jumet Athénée Royale
Jumet Rue Des Combattants
Jumet Passage À Niveau
Jumet Rue Destrée
Jumet Rue Mestdagh
Jumet Rue Vandam
Jumet Rue Victor Lucq
Jumet Rue Puissant
Jumet Rue De Marchienne
Jumet Cour Puissant
Marchienne-Au-Pont Rue De La Colline
Marchienne-Au-Pont Rue Royale
Marchienne-Au-Pont Puits St-Charles
Marchienne-Au-Pont Eglise
Dampremy Route Latérale
Monceau-Sur-Sambre Calvaire
Marchienne-Au-Pont Saint-Fiacre (S.N.C.B.)
Marchienne-Au-Pont Rue Delire
Marchienne-Au-Pont De Cartier
Marchienne-Au-Pont Hôtel De Ville
172 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 05:40 - 19:41 | 30 min |
di. | 05:40 - 19:41 | 30 min |
wo. | 05:40 - 19:41 | 30 min |
do. | 05:40 - 19:41 | 30 min |
vr. | 05:40 - 19:41 | 30 min |
za. | 05:32 - 18:32 | 1 uur |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
172 Bus Routekaart
De routekaart voor 172 in België is binnenkort beschikbaar.
172 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 172 Bus van TEC Charleroi kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van TEC Charleroi in België
- A1 — Charleroi Airport - Charleroi Gare Centrale - Quai B01
- 61 — Jumet Madeleine - Trazegnies Sentier Madame
- 365A — Baisy-Thy Staca - Bruxelles Midi
- 67 — Fleurus Champs Elysées - Jumet Madeleine
- 70 — Charleroi Gare Centrale - Quai B02 - Mont-Sur-Marchienne Place Des Haies
- CITY — Charleroi Gare Centrale - Quai B06 - Montignies-Sur-Sambre Dépôt T.E.C.
- 14 — Charleroi Gare Centrale - Quai A05 - Gilly Gazomètre (M)
- 64 — Frasnes-Lez-Gosselies Place Communale - Jumet Madeleine
- 29 — Chatelineau Sncb - Gosselies Athénée
- LBV — Fleurus Centre - Reves Rue Saint-Anne
- 366 — Baisy-Thy Quatre Bras - Reves Bien-Etre (Sainte-Marie)
- 83 — Charleroi Gare Centrale - Quai B04
- CERI — Charleroi Gare Centrale - Quai A03 - Marcinelle Ecole Des Cerisiers
- 60 — Jumet Madeleine - Reves Bien-Etre (Sainte-Marie)
- 154 — Charleroi Beaux-Arts - Quai 12 - Chatelineau Sncb
- 68 — Charleroi Gare Centrale - Quai B04
- 18 — Chatelet Rue Pierre Jouet - Jumet Rue Delvaux (Dépôt Jumet)
- 155 — Chatelineau Sncb - Auvelais Rue Dr Romedenne - Gare Sncb
- MIDO — Charleroi Beaux-Arts - Quai 03 - Marchienne-Au-Pont Place Astrid
- 85 — Charleroi Gare Centrale - Quai B08 - Jumet Brulotte