CITY Lijn
Charleroi Gare Centrale - Quai B06 - Montignies-Sur-Sambre Dépôt T.E.C.
TEC Charleroi
TEC Charleroi CITY Bus Haltes en Routekaart
De CITY Bus (Charleroi Gare Centrale - Quai B06 - Montignies-Sur-Sambre Dépôt T.E.C.) is een route met 20 haltes, die vertrekt vanaf Charleroi Gare Centrale - Quai B06 en eindigt bij Montignies-Sur-Sambre Dépôt T.E.C..
Charleroi Gare Centrale - Quai B06
Charleroi Place Des Tramways
Charleroi Rue Dagnelies
Charleroi Rive Gauche
Charleroi Rue Pruniau
Charleroi Parc
Charleroi Rue De Montigny
Charleroi Rue du Palais
Charleroi Rue De La Montagne
Charleroi Rue De France
Charleroi Rue Turenne
Charleroi Beaux-Arts (M)
Charleroi Monument
Charleroi Hôpital Civil
Charleroi Hôpitaux
Charleroi Waterloo Métro
Charleroi Bazar
Charleroi Centre Commercial (Ville2)
Charleroi Warmonceau
Montignies-Sur-Sambre Dépôt T.E.C.
CITY Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 09:56 - 17:41 | 15 min |
di. | 09:56 - 17:41 | 15 min |
wo. | 09:56 - 17:41 | 15 min |
do. | 09:56 - 17:41 | 15 min |
vr. | 09:56 - 17:41 | 15 min |
za. | 09:56 - 17:41 | 15 min |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
CITY Bus Routekaart
De routekaart voor CITY in België is binnenkort beschikbaar.
CITY Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor CITY Bus van TEC Charleroi kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van TEC Charleroi in België
- 156 — Chatelineau Sncb - Gilly Gazomètre (M)
- 109A — Beaumont Athénée - Charleroi Gare Centrale - Quai B06
- 12 — Gilly Cimetière - Gilly Gazomètre (Ch. De Montignies)
- A3 — Charleroi Airport - Luttre Gare
- 136C — Cerfontaine Place - Chimay Gare Quai 05
- 99B — Beaumont Athénée - Nalinnes Dépôt T.E.C.
- 29 — Chatelineau Sncb - Gosselies Athénée
- 61 — Jumet Madeleine - Trazegnies Sentier Madame
- 70 — Charleroi Gare Centrale - Quai B02 - Mont-Sur-Marchienne Place Des Haies
- 18 — Chatelet Rue Pierre Jouet - Jumet Rue Delvaux (Dépôt Jumet)
- M3AB — Charleroi Gare Centrale - Quai B02 - Gosselies Calvaire
- 91 — Anderlues Jonction - Chapelle-Lez-Herlaimont Centre Commercial
- E110 — Beaumont Athénée - Mons Ecole Normale
- 14 — Charleroi Gare Centrale - Quai A05 - Gilly Gazomètre (M)
- 75 — Goutroux Pairotte - Thuillies Place
- 67 — Fleurus Champs Elysées - Jumet Madeleine
- 194 — Thuin Ville Basse - Biercee Eglise
- 365A — Baisy-Thy Staca - Bruxelles Midi
- BRUY — Charleroi Gare Centrale - Quai A05 - Marcinelle Sanatorium
- 72 — Monceau-Sur-Sambre Moulin (M) - Gozee Place (Rue De Thuin)