86 Lijn
Charleroi Gare Centrale - Quai B08 - Gosselies Athénée
TEC Charleroi
TEC Charleroi 86 Bus Haltes en Routekaart
De 86 Bus (Charleroi Gare Centrale - Quai B08 - Gosselies Athénée) is een route met 27 haltes, die vertrekt vanaf Charleroi Gare Centrale - Quai B08 en eindigt bij Gosselies Athénée.
Charleroi Gare Centrale - Quai B08
Charleroi Place Des Tramways
Charleroi Place De La Digue
Charleroi Rue De Heigne
Dampremy Pont du Canal
Dampremy Route Latérale
Marchienne-Au-Pont Eglise
Marchienne-Au-Pont Puits St-Charles
Marchienne-Au-Pont Rue Royale
Marchienne-Au-Pont Rue De La Colline
Jumet Cour Puissant
Jumet Rue De Marchienne
Jumet Gohissart
Jumet Quairelle
Jumet Brasserie Union
Jumet Rue Des Pierres
Jumet Heigne
Jumet Spinois
Jumet Mallavée
Jumet Chef-Lieu
Jumet Notre-Dame Des Affligés
Jumet Carrosse
Gosselies Léopold
Gosselies Calvaire
Gosselies Rue Des Fabriques
Gosselies Bruyerre
Gosselies Athénée
86 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 04:58 - 21:30 | 11 min |
di. | 04:58 - 21:30 | 11 min |
wo. | 04:58 - 21:30 | 11 min |
do. | 04:58 - 21:30 | 11 min |
vr. | 04:58 - 21:30 | 11 min |
za. | 05:01 - 20:29 | 27 min |
zo. | 06:49 - 20:49 | 30 min |
86 Bus Routekaart
De routekaart voor 86 in België is binnenkort beschikbaar.
86 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 86 Bus van TEC Charleroi kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van TEC Charleroi in België
- 35 — Charleroi Gare Centrale - Quai A02 - Farciennes L'Ysle Marais
- E110 — Beaumont Athénée - Mons Ecole Normale
- 68 — Charleroi Gare Centrale - Quai B04
- MCOU — Courcelles Place Des Trieux - Gouy-Lez-Pieton Place Communale
- 99 — Biesme-Sous-Thuin Monument - Erquelinnes Arts-Et-Métiers
- 109B — Beaumont Athénée - Lobbes Sncb
- 163 — Fleurus Champs Elysées - Gosselies Athénée
- 366 — Baisy-Thy Quatre Bras - Reves Bien-Etre (Sainte-Marie)
- 365A — Baisy-Thy Staca - Bruxelles Midi
- 60 — Jumet Madeleine - Reves Bien-Etre (Sainte-Marie)
- 52 — Charleroi Gare Centrale - Quai A05 - Gourdinne Place
- 194 — Thuin Ville Basse - Biercee Eglise
- 75 — Goutroux Pairotte - Thuillies Place
- 136C — Cerfontaine Place - Chimay Gare Quai 05
- 132C — Chimay Gare Quai 04 - Walcourt Gare
- 50 — Charleroi Beaux-Arts - Quai 04 - Jumet Madeleine
- RBUS — Boussu-Lez-Walcourt Place - Chimay Gare Quai 05
- 3 — Charleroi Gare Centrale - Quai A01 - Montignies-Sur-Sambre Place Albert 1er
- 710 — Charleroi Beaux-Arts - Quai 11 - Fleurus Champs Elysées
- 129 — Macquenoise Douane - Mons Place De Flandre