46 Linija
Skalvių St. - Verkių St.
JUDU
JUDU 46 Autobusas Stotelės ir Maršruto Tvarkaraštis
46 Autobusas (Skalvių St. - Verkių St.) yra maršrutas su 16 stotelėmis, kuris išvyksta nuo Skalvių St. ir baigiasi prie Verkių St..
Skalvių St.
Gabijos St.
Pašilaičiai
Juliaus Juzeliūno St.
Pašilaičių Žiedas
Žemynos St.
Vilniaus Rajono Poliklinika
Čiobiškio St.
Rygos St.
Buivydiškių St.
Vaikų Kaimas
Siesikų St.
Šeškinės Kalvos
Licėjus
Pramogų Arena
Verkių St.
46 Autobusas tvarkaraštis
Diena | Darbo valandos | Dažnis |
---|---|---|
Pir | 19:29 - 23:55 | 26 min |
Ant | 19:29 - 23:55 | 26 min |
Tre | 19:29 - 23:55 | 26 min |
Ket | 19:29 - 23:55 | 26 min |
Pen | 19:29 - 23:55 | 26 min |
Šeš | 19:02 - 23:40 | 30 min |
Sek | 19:02 - 23:40 | 30 min |
46 Autobusas Maršruto Žemėlapis
Maršruto žemėlapis 46 Vilnius bus greitai prieinamas.
46 Linija Autobusas kainos informacija
JUDU, 46 Autobusas kaina gali svyruoti dėl įvairių veiksnių. Išsamesnei informacijai apie bilietų kainas, prašome aplankyti jų oficialią svetainę.
Daugiau maršrutų JUDU Vilnius
- 88N — Paštas - Tiekimo St.
- 1 — Rodūnios Sodų St. - Rodūnios Kelias
- 62 — Vaduvos St. - Tiekimo St.
- 24 — Fabijoniškių Žiedas - Autobusų Parkas
- 68 — Lazdynai - Viršilų St.
- 82 — Stotis - Žirmūnų Seniūnija
- 12 — Stotis - Žirmūnų Seniūnija
- 35 — Žalgirio St. - Verkių St.
- 37 — Broniaus Laurinavičiaus Skveras - Verkių St.
- 50 — Autobusų Parkas - Antakalnio Žiedas
- 55 — Lazdynų Ligoninė - Ąžuolijai
- 9 — Vėjo St. - Verkių St.
- 10 — Kaimelio Žiedas - Autobusų Parkas
- 56 — Fabijoniškių Žiedas - Verkių St.
- 31 — Stotis - Žirmūnų Seniūnija
- 23 — Stotis - Viršilų St.
- 74 — Stotis - Žirmūnų Seniūnija
- 3G — Fabijoniškių Žiedas - Autobusų Parkas
- 34 — Stotis - Verkių St.
- 5G — Skalvių St. - Verkių St.