31 Linija
Stotis - Žirmūnų Seniūnija
JUDU
JUDU 31 Autobusas Stotelės ir Maršruto Tvarkaraštis
31 Autobusas (Stotis - Žirmūnų Seniūnija) yra maršrutas su 18 stotelėmis, kuris išvyksta nuo Stotis ir baigiasi prie Žirmūnų Seniūnija.
Stotis
Stotis
Bazilijonų St.
Aušros Vartai
Misionierių St.
Subačiaus St.
Zarasų St.
Drujos St.
Polocko St.
Filaretų St.
Krivių St.
Vasaros St.
Tuskulėnų Rimties Parkas
Minties St.
Šiaurės Miestelis
Žirmūnai
Kareivių St.
Žirmūnų Seniūnija
31 Autobusas tvarkaraštis
Diena | Darbo valandos | Dažnis |
---|---|---|
Pir | 23:22 | Vienas išvykimas |
Ant | 23:22 | Vienas išvykimas |
Tre | 23:22 | Vienas išvykimas |
Ket | 23:22 | Vienas išvykimas |
Pen | 23:22 | Vienas išvykimas |
Šeš | 23:15 | Vienas išvykimas |
Sek | 23:15 | Vienas išvykimas |
31 Autobusas Maršruto Žemėlapis
Maršruto žemėlapis 31 Vilnius bus greitai prieinamas.
31 Linija Autobusas kainos informacija
JUDU, 31 Autobusas kaina gali svyruoti dėl įvairių veiksnių. Išsamesnei informacijai apie bilietų kainas, prašome aplankyti jų oficialią svetainę.
Daugiau maršrutų JUDU Vilnius
- 39 — Autobusų Parkas - Antakalnio Žiedas
- 119 — Povilo Lukšio St. - Balstogės St.
- 38 — Tiekimo St. - Antakalnio Žiedas
- 56 — Fabijoniškių Žiedas - Verkių St.
- 42 — Stotis - Žirmūnų Seniūnija
- 37 — Broniaus Laurinavičiaus Skveras - Verkių St.
- 51 — Vaduvos St. - Tiekimo St.
- 1G — Stotis - Verkių St.
- 16 — Stotis - Žirmūnų Seniūnija
- 66 — Žalgirio St. - Verkių St.
- 34 — Stotis - Verkių St.
- 62 — Vaduvos St. - Tiekimo St.
- 89 — Antano Tumėno St. - Verkių St.
- 25 — Vaduvos St. - Verkių St.
- 67 — Mickūnai - Žirmūnų Seniūnija
- 88 — Oro Uostas - Tiekimo St.
- 22 — Architektų St. - Viršilų St.
- 57 — Fabijoniškių Žiedas - Naujininkai
- 28 — Vaduvos St. - Tiekimo St.
- 115 — Autobusų Parkas - Antakalnio Žiedas