6 Lijn
Deventer, Station - Deventer, Oostriklaan
EBS
EBS 6 Bus Haltes en Routekaart
De 6 Bus (Deventer, Station - Deventer, Oostriklaan) is een route met 17 haltes, die vertrekt vanaf Deventer, Station en eindigt bij Deventer, Oostriklaan.
Deventer, Station
Deventer, Schouwburg/Centrum
Deventer, Saxion Hogeschool
Deventer, Brandweerdam
Deventer, Amstellaan
Deventer, Snippeling
Deventer, Hunneperweg
Deventer, Hondsroos
Deventer, Solingenstraat
Deventer, Maagdenburg
Deventer, Johanna Naberstraat
Deventer, Hannie Schaftpad
Deventer, Bonenkamp
Deventer, Huize Salland
Deventer, De Scheg
Deventer, Station Colmschate
Deventer, Oostriklaan
6 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 06:18 - 23:50 | 30 min |
di. | 06:18 - 23:50 | 30 min |
wo. | 06:18 - 23:50 | 30 min |
do. | 06:18 - 23:50 | 30 min |
vr. | 06:18 - 23:50 | 30 min |
za. | 07:18 - 23:50 | 30 min |
zo. | 09:52 - 23:52 | 1 uur |
6 Bus Routekaart
De routekaart voor 6 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
6 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 6 Bus van EBS kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van EBS in Nederland
- 304 — Purmerend, Korenstraat - Amsterdam, Station Noord (Perron A3/A4)
- 377 — Purmerend, Korenstraat - Amsterdam, Station Holendrecht (Perron G)
- 1 — Deventer, Station - Deventer, Alphons Diepenbrocklaan
- 3 — Zwolle, Station - Zwolle, Wkc Berkum
- 503 — Eerbeek, Landal Coldenhove - Brummen, Centrum
- 107 — Oudenhoorn, Oudenhoorn - Geervliet, Geervliet
- 519 — Apeldoorn, Gelre Ziekenhuis - Apeldoorn, Station
- 658 — Nunspeet, Vreeweg - Apeldoorn, Erasmusstraat
- 825 — Spijkenisse, Meubelboulevard - Honselersdijk, Veilingterr. Floraholland
- 598 — Hardenberg, Gemeentehuis - Bruchterveld, Pkn Kerk
- 61 — Rijswijk, Station Rijswijk - Delft, Station Delft
- 652 — Wekerom, Kruispunt - Apeldoorn, J. Fruytierschool
- 902 — Spijkenisse, Metro Akkers - Dorpshuis (Hekelingen), Dorpshuis (Hekelingen)
- 30 — Zoetermeer, Centrum West - Naaldwijk, Busstation
- 160 — Deventer, Station - Bathmen, Schipbeeksweg
- 510 — Loenen, Voorsterweg - Apeldoorn, Station
- 515 — Leuvenheim, Arnhemsestraat - Brummen, Berkelder
- 60 — Nootdorp, Station Nootdorp - Delft, Station Delft
- 9 — Deventer, Station Colmschate
- 4 — Deventer, Station - Schalkhaar, Garderegimentsweg