144 Lijn
Wassenaar, Duinrell - Den Haag Centraal
EBS
EBS 144 Bus Haltes en Routekaart
De 144 Bus (Wassenaar, Duinrell - Den Haag Centraal) is een route met 7 haltes, die vertrekt vanaf Wassenaar, Duinrell en eindigt bij Den Haag Centraal.
Wassenaar, Duinrell
Wassenaar, Dr. Mansveltkade/Duinrell
Wassenaar, Johan De Wittstraat
Wassenaar, Van Oldenbarneveltweg
Wassenaar, Lange Kerkdam
Den Haag, Louwman Museum
Den Haag Centraal
144 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 09:24 - 22:31 | 30 min |
di. | 09:24 - 22:31 | 30 min |
wo. | 09:24 - 22:31 | 30 min |
do. | 09:24 - 22:31 | 30 min |
vr. | 09:24 - 22:31 | 30 min |
za. | 09:25 - 22:31 | 30 min |
zo. | 09:25 - 22:31 | 30 min |
144 Bus Routekaart
De routekaart voor 144 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
144 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 144 Bus van EBS kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van EBS in Nederland
- 104 — Harderwijk, Station - Barneveld, Station Barneveld Centrum
- 31 — 'S-Gravenzande, De Brug - Den Haag, Leyenburg
- 304 — Vaassen, Vaassen-Zuid - Apeldoorn, Station
- 307 — Purmerend, Korenstraat - Amsterdam, Station Noord (Perron A3/A4)
- 654 — Ermelo, Station - Apeldoorn, J. Fruytierschool
- 676 — Elspeet, Centrum - A'Foort, Hoornbeeck/Van Lodenstein
- 3 — Deventer, Station - Deventer, Platvoet
- 63 — Delft, Station Delft - Delft, Camping
- 597 — Hardenberg, Station - Beerzerveld, Cafe
- 107 — Oudenhoorn, Oudenhoorn - Geervliet, Geervliet
- 111 — Nunspeet, Centrum - Harderwijk, Station
- 685 — Nunspeet, Vreeweg - Kampen, Gsg Pieter Zandt
- 9 — Deventer, Station Colmschate
- 44 — Wassenaar, Duinrell - Den Haag Centraal
- 51 — Rijswijk, Station Rijswijk - Grote Markt
- 598 — Hardenberg, Gemeentehuis - Bruchterveld, Pkn Kerk
- 1 — Deventer, Station - Deventer, Alphons Diepenbrocklaan
- 12 — Apeldoorn, Station - Apeldoorn, Apenheul
- 2 — Zwolle, Station - Zwolle, De Zoom
- 8 — Deventer, Station - Deventer, Hondsroos