9 Lijn
Zwolle, Station - Zwolle, Deltion Campus
EBS
EBS 9 Bus Haltes en Routekaart
De 9 Bus (Zwolle, Station - Zwolle, Deltion Campus) is een route met 3 haltes, die vertrekt vanaf Zwolle, Station en eindigt bij Zwolle, Deltion Campus.
Zwolle, Station
Zwolle, Katwolderplein/Centrum
Zwolle, Deltion Campus
9 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 07:28 - 17:24 | 2 min |
di. | 07:28 - 17:24 | 2 min |
wo. | 07:28 - 17:24 | 2 min |
do. | 07:28 - 17:24 | 2 min |
vr. | 07:28 - 17:24 | 2 min |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
9 Bus Routekaart
De routekaart voor 9 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
9 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 9 Bus van EBS kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van EBS in Nederland
- 597 — Hardenberg, Station - Beerzerveld, Cafe
- 53 — Rijswijk, Station Rijswijk - Delft, Station Delft
- 416 — Middenbeemster, De Buurt - De Rijp, Wollandje
- 658 — Nunspeet, Vreeweg - Apeldoorn, Erasmusstraat
- 91 — Hellevoetsluis, Winkelcentrum - Hellevoetsluis, Kanaalweg
- 103 — Purmerend, Tramplein - Monnickendam, Swaensborch
- 107 — Oudenhoorn, Oudenhoorn - Geervliet, Geervliet
- 826 — Schiedam, Station Schiedam Centrum - Honselersdijk, Veilingterr. Floraholland
- 516 — Raalte, Station - Olst, Station
- 144 — Wassenaar, Duinrell - Den Haag Centraal
- 519 — Apeldoorn, Gelre Ziekenhuis - Apeldoorn, Station
- 115 — Spijkenisse, Metro Centrum - Rozenburg, Volgerweg
- 413 — Purmerend, Tramplein - Beets, N.H.Kerk
- 12 — Apeldoorn, Station - Apeldoorn, Apenheul
- 125 — Purmerend, Tramplein - Landsmeer, Scheepsbouwersweg
- 6 — Deventer, Station - Deventer, Oostriklaan
- 563 — Wijhe, Station - Raalte, Station
- 17 — Apeldoorn, Zonnewende - Apeldoorn, Lage Brink
- 14 — Apeldoorn, Station - Apeldoorn, J. Fruytierschool
- 568 — Ommen, Markt - Dalfsen, Wzc Rosengaerde