4 Lijn
Apeldoorn, Station - Apeldoorn, Kapelmeestershoeve
EBS
EBS 4 Bus Haltes en Routekaart
De 4 Bus (Apeldoorn, Station - Apeldoorn, Kapelmeestershoeve) is een route met 9 haltes, die vertrekt vanaf Apeldoorn, Station en eindigt bij Apeldoorn, Kapelmeestershoeve.
Apeldoorn, Station
Apeldoorn, Welgelegenbrug
Apeldoorn, Wagenmakershoek
Apeldoorn, Glazeniershorst
Apeldoorn, Imkersdreef
Apeldoorn, Kooikersdreef
Apeldoorn, Ferguutgaarde
Apeldoorn, De Heemgaard
Apeldoorn, Kapelmeestershoeve
4 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 00:09 - 23:39 | 30 min |
di. | 00:09 - 23:39 | 30 min |
wo. | 00:09 - 23:39 | 30 min |
do. | 00:09 - 23:39 | 30 min |
vr. | 00:09 - 23:39 | 30 min |
za. | 00:09 - 23:39 | 30 min |
zo. | 00:09 - 23:39 | 30 min |
4 Bus Routekaart
De routekaart voor 4 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
4 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 4 Bus van EBS kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van EBS in Nederland
- 3 — Apeldoorn, Station - Apeldoorn, Kapelmeestershoeve
- 657 — Barneveld, Station Barneveld Centrum - Apeldoorn, J. Fruytierschool
- 6 — Zwolle, Station - Zwolle, Rommestraat
- 826 — Schiedam, Station Schiedam Centrum - Honselersdijk, Veilingterr. Floraholland
- 33 — Maassluis, Station Maassluis Centrum - Delft, Station Delft
- 515 — Leuvenheim, Arnhemsestraat - Brummen, Berkelder
- 599 — Hardenberg, Station - De Krim, Hoofdweg
- 160 — Deventer, Station - Bathmen, Schipbeeksweg
- 170 — Epe, Centrum - 'T Harde, Station
- 15 — Twello, Gemeentehuis - Apeldoorn, Station
- 2 — Apeldoorn, Zuidbroek - Apeldoorn, Station
- 3 — Zwolle, Station - Zwolle, Wkc Berkum
- 903 — Brielle, Busstation Rugge - Vlaardingen, Station Oost
- 217 — Zwolle, Station - Dedemsvaart, Zwiersstraat
- 305 — De Rijp, Wollandje - Amsterdam, Centraal Station (Perron H)
- 192 — Brielle, Busstation Rugge
- 654 — Ermelo, Station - Apeldoorn, J. Fruytierschool
- 1 — Zwolle, Station - Zwolle, Station Stadshagen
- 316 — Edam, Busstation Edam - Amsterdam, Centraal Station (Perron H)
- 825 — Spijkenisse, Meubelboulevard - Honselersdijk, Veilingterr. Floraholland