4 Lijn
Deventer, Station - Schalkhaar, Garderegimentsweg
EBS
EBS 4 Bus Haltes en Routekaart
De 4 Bus (Deventer, Station - Schalkhaar, Garderegimentsweg) is een route met 11 haltes, die vertrekt vanaf Deventer, Station en eindigt bij Schalkhaar, Garderegimentsweg.
Deventer, Station
Deventer, Schouwburg/Centrum
Deventer, Beestenmarkt
Deventer, Bleekstraat
Deventer, Veenweg
Deventer, Fesevurstraat
Schalkhaar, Oerdijk
Schalkhaar, Prins Bernhardweg
Schalkhaar, Kerkweg
Schalkhaar, Westenberg
Schalkhaar, Garderegimentsweg
4 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 06:35 - 23:35 | 30 min |
di. | 06:35 - 23:35 | 30 min |
wo. | 06:35 - 23:35 | 30 min |
do. | 06:35 - 23:35 | 30 min |
vr. | 06:35 - 23:35 | 30 min |
za. | 07:35 - 23:35 | 30 min |
zo. | 09:35 - 23:35 | 1 uur |
4 Bus Routekaart
De routekaart voor 4 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
4 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 4 Bus van EBS kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van EBS in Nederland
- 614 — Hoorn, Oscar Romero - Edam, Busstation Edam
- 676 — Elspeet, Centrum - A'Foort, Hoornbeeck/Van Lodenstein
- 107 — Oudenhoorn, Oudenhoorn - Geervliet, Geervliet
- 304 — Vaassen, Vaassen-Zuid - Apeldoorn, Station
- 651 — Ede, Station Ede-Wageningen - Apeldoorn, Erasmusstraat
- 8 — Apeldoorn, Zuidbroek - Apeldoorn, Station
- 43 — Wassenaar, Rozenplein - Den Haag Centraal
- 501 — Horst, Groot Horloo - Garderen, Bakkerstraat
- 205 — Spijkenisse, Metro Centrum - Rozenburg, Volgerweg
- 591 — Nieuwleusen, Noorderpark - Dalfsen, Station
- 160 — Deventer, Station - Bathmen, Schipbeeksweg
- 515 — Leuvenheim, Arnhemsestraat - Brummen, Berkelder
- 307 — Purmerend, Korenstraat - Amsterdam, Station Noord (Perron A3/A4)
- 416 — Middenbeemster, De Buurt - De Rijp, Wollandje
- 12 — Apeldoorn, Station - Apeldoorn, Apenheul
- 115 — Spijkenisse, Metro Centrum - Rozenburg, Volgerweg
- 106 — Spijkenisse, Metro Centrum - Oudenhoorn, Oudenhoorn
- 314 — Hoorn, Station - Amsterdam, Centraal Station (Perron H)
- 456 — Naaldwijk, Busstation - Den Haag, Leyenburg
- 653 — Renkum, Telefoonweg - Apeldoorn, J. Fruytierschool