419 Lijn
Monnickendam, Swaensborch - Broek In Waterland, Eilandweg
EBS
EBS 419 Bus Haltes en Routekaart
De 419 Bus (Monnickendam, Swaensborch - Broek In Waterland, Eilandweg) is een route met 10 haltes, die vertrekt vanaf Monnickendam, Swaensborch en eindigt bij Broek In Waterland, Eilandweg.
Monnickendam, Swaensborch
Monnickendam, Cornelis Dirkszlaan
Monnickendam, Bereklauw
Zuiderwoude, Gouw
Zuiderwoude, Dijkeinde
Uitdam, Camping
Uitdam, Dorpsstraat
Zuiderwoude, Dorpsstraat
Zuiderwoude, Kerk
Broek In Waterland, Eilandweg
419 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
di. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
wo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
za. | 09:54 | Enkel vertrek |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
419 Bus Routekaart
De routekaart voor 419 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
419 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 419 Bus van EBS kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van EBS in Nederland
- 14 — Zwolle, Wkc Zuid/Patriottenlaan - Zwolle, Station
- 13 — Apeldoorn, Station - Apeldoorn, J. Fruytierschool
- 69 — Delft, Technopolis - Delft, Station Delft
- 307 — Purmerend, Korenstraat - Amsterdam, Station Noord (Perron A3/A4)
- 590 — Nieuw-Heeten, 'T Pleintie - Deventer, Station
- 46 — Wassenaar, Duinrell - Den Haag Centraal
- 651 — Ede, Station Ede-Wageningen - Apeldoorn, Erasmusstraat
- 62 — Delft, Station Delft - Delfgauw, Overslagweg
- 650 — Wekerom, Kruispunt - Apeldoorn, J. Fruytierschool
- 102 — Voorthuizen, De Punt - Amersfoort, Centraal Station
- 523 — Zwolle, Wkc Zuid - Heino, Station
- 503 — Eerbeek, Landal Coldenhove - Brummen, Centrum
- 40 — Zwolle, Station - Meppel, Station
- 5 — Zwolle, Veronicaweg - Zwolle, Station
- 652 — Wekerom, Kruispunt - Apeldoorn, J. Fruytierschool
- 902 — Spijkenisse, Metro Akkers - Dorpshuis (Hekelingen), Dorpshuis (Hekelingen)
- 45 — Leiden, Leiden Centraal - Den Haag Centraal
- 403 — Spijkenisse, Metro Centrum - Brielle, Busstation Rugge
- 4 — Zwolle, De Zoom - Zwolle, Wkc De Dobbe
- 217 — Zwolle, Station - Dedemsvaart, Zwiersstraat