3 Lijn
Zwolle, Station - Zwolle, Wkc Berkum
EBS
EBS 3 Bus Haltes en Routekaart
De 3 Bus (Zwolle, Station - Zwolle, Wkc Berkum) is een route met 12 haltes, die vertrekt vanaf Zwolle, Station en eindigt bij Zwolle, Wkc Berkum.
Zwolle, Station
Zwolle, Emmawijk/Centrum
Zwolle, Groot Wezenland
Zwolle, Schuurmanstraat
Zwolle, Provinciehuis
Zwolle, Trompstraat
Zwolle, Celebesstraat
Zwolle, Paulus Buysstraat
Zwolle, Caspar Fagelstraat
Zwolle, Stadion
Zwolle, Hazelaarlaan
Zwolle, Wkc Berkum
3 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 19:20 - 23:50 | 30 min |
di. | 19:20 - 23:50 | 30 min |
wo. | 19:20 - 23:50 | 30 min |
do. | 19:20 - 23:50 | 30 min |
vr. | 19:20 - 23:50 | 30 min |
za. | 07:50 - 23:50 | 30 min |
zo. | 08:50 - 23:50 | 30 min |
3 Bus Routekaart
De routekaart voor 3 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
3 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 3 Bus van EBS kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van EBS in Nederland
- 510 — Loenen, Voorsterweg - Apeldoorn, Station
- 199 — Zwolle, Station - Elburg, Molendorp
- 504 — Eerbeek, Boerhaavelaan - Eerbeek, Centrum
- 592 — Meppel, Station - Ijhorst, Heerenweg
- 456 — Naaldwijk, Busstation - Den Haag, Leyenburg
- 62 — Delft, Station Delft - Delfgauw, Overslagweg
- 517 — Heeten, Centrum - Deventer, Station
- 1 — Zwolle, Station - Zwolle, Station Stadshagen
- 308 — Purmerend, Neckerstraat - Amsterdam, Station Noord (Perron A3/A4)
- 4 — Purmerend, Korenstraat - Amsterdam, Centraal Station (Perron H)
- 217 — Zwolle, Station - Dedemsvaart, Zwiersstraat
- 107 — Oudenhoorn, Oudenhoorn - Geervliet, Geervliet
- 106 — Spijkenisse, Metro Centrum - Oudenhoorn, Oudenhoorn
- 668 — Zwolle, Station - Herfte, School De Ambelt
- 902 — Spijkenisse, Metro Akkers - Dorpshuis (Hekelingen), Dorpshuis (Hekelingen)
- 60 — Nootdorp, Station Nootdorp - Delft, Station Delft
- 17 — Apeldoorn, Zonnewende - Apeldoorn, Lage Brink
- 903 — Brielle, Busstation Rugge - Vlaardingen, Station Oost
- 87 — Spijkenisse, Hofweg - Spijkenisse, Medocgaard
- 40 — Zwolle, Station - Meppel, Station