1 Lijn
Schiermonnikoog, Strandhotel - Schiermonnikoog, Veerdam
Arriva
Arriva 1 Bus Haltes en Routekaart
De 1 Bus (Schiermonnikoog, Strandhotel - Schiermonnikoog, Veerdam) is een route met 9 haltes, die vertrekt vanaf Schiermonnikoog, Strandhotel en eindigt bij Schiermonnikoog, Veerdam.
Schiermonnikoog, Strandhotel
Schiermonnikoog, Vuurtorenpad/Boszicht
Schiermonnikoog, Strandresort
Schiermonnikoog, Vita Maris/Camping
Schiermonnikoog, Duinzicht
Schiermonnikoog, Langestreek/Molendyk
Schiermonnikoog, Oosterreeweg
Schiermonnikoog, Heereweg
Schiermonnikoog, Veerdam
1 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 07:00 - 18:50 | 2 uur 50 min |
di. | 07:00 - 18:50 | 2 uur 50 min |
wo. | 07:00 - 18:50 | 2 uur 50 min |
do. | 07:00 - 18:50 | 2 uur 50 min |
vr. | 07:00 - 18:50 | 2 uur 50 min |
za. | 07:00 - 18:50 | 2 uur 50 min |
zo. | 09:50 - 18:50 | 3 uur |
1 Bus Routekaart
De routekaart voor 1 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
1 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 1 Bus van Arriva kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van Arriva in Nederland
- 6371 — Wolvega, Station - Nijelamer, Schipslootweg
- 6051 — Gerkesklooster, Molenstraat - Buitenpost, Station
- 9 — Leiden, Leiden Centraal - Oegstgeest, Willem Einthovenstraat
- 686 — Horst, Venloseweg - Horst, Politiebureau
- 8391 — Terherne, Gravinnewei - Akkrum, Station
- 825 — Leeuwarden, Busstation
- 8472 — Sintjohannesga, Molenstelle - Joure, Busstation
- 632 — Urmond, Chemelot Campus - Sittard, Station
- 282 — Ter Aar, Aardam - Alphen A/D Rijn, Station
- 8022 — Dronryp, Station - Baijum, Baijum
- 20 — Noordwijk, Duinpark - Leiden, Leiden Centraal
- 24 — Leeuwarden, Busstation
- 606 — Kerkrade, Busstation (Perron D) - Heerlen, Zuyd Hogeschool
- 51 — Vorden, Station - Doetinchem, Station
- 9121 — Wommels, Provinciale Weg - Kubaard, Tsjerkebuorren
- 3 — Lelystad, Station Centrum - Lelystad, Batavia Stad
- 7451 — Marrum, Marrum Provinciale Weg - Ferwert, Ferwert Provinciale Weg
- 6101 — Tytsjerk, Swarteweisein - Suwald, Dorpshuis
- 7393 — Engwierum, Engwierum - Buitenpost, Station
- 6671 — Luinjeberd, Luinjeberd - Heerenveen, Busstation