9 Lijn
West Terschelling, Haven - Oosterend, Wierschuur
Arriva
Arriva 9 Bus Haltes en Routekaart
De 9 Bus (West Terschelling, Haven - Oosterend, Wierschuur) is een route met 26 haltes, die vertrekt vanaf West Terschelling, Haven en eindigt bij Oosterend, Wierschuur.
West Terschelling, Haven
West Terschelling, Hotel Schylge
West Terschelling, Dellewal
West Terschelling, `T Land Bornholm
Halfweg, Camping Wulp
Halfweg, Eldorado
Hee, Westend
Hee, Camping Cupido/De Kooi
Baaiduinen, Kinnum
Baaiduinen, Stormvogel
Midsland, Centrum
Midsland, Rabobank
Midsland, Camping Terpstra
Landerum, Landerum
Formerum, Molen
Formerum, Haantjes/Appelhof
Lies, Walvisvaarder
Lies, Noordhoek
Hoorn, Klein Lies
Hoorn, Kerk
Hoorn, Badweg
Hoorn, Groene Weide
Hoorn, Manege Terschelling
Oosterend, Tjermelan
Oosterend, Oosterend
Oosterend, Wierschuur
9 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
di. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
wo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | 22:30 - 23:30 | 1 uur |
za. | 00:30 - 23:30 | 1 uur |
zo. | 00:30 - 02:30 | 1 uur |
9 Bus Routekaart
De routekaart voor 9 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
9 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 9 Bus van Arriva kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van Arriva in Nederland
- 2 — Weert, Station Perron B - Laar, De Raak
- 8211 — Weidum, Sanpaed - Mantgum, Station
- 6152 — Oudega, Buorren - Nijega, Nijega Rijksweg
- 8311 — Idaerd, Idaerd Rijksweg - Grou, Station Grou-Jirnsum
- 6 — Kerkrade, Busstation (Perron D) - Heerlen, Station Uitstaphalte
- 6221 — Terwispel, De Streek - Gorredijk, Busstation
- 8431 — Heerenveen, Busstation - Haskerdijken, Stobbegasterpad
- 1 — Alphen A/D Rijn, Station
- 825 — Leeuwarden, Busstation
- 5 — Lelystad, Station Centrum - Lelystad, Lelycentre/Houtribdreef
- 43 — Vaals, Busstation (Perron A) - Heerlen, Station Uitstaphalte
- 82 — Zutphen, Busstation - Doetinchem, Station
- 6 — Leeuwarden, Busstation
- 6732 — Oosterwolde, Busstation - Boijl, Kerkweg
- 46 — Tiel, Passewaaij - Culemborg, Station
- 7113 — Reitsum, Reitsum - Oentsjerk, Heemstrastate
- 7083 — Sibrandahus, Sibrandahus - Oentsjerk, Heemstrastate
- 67 — Zaltbommel, Cambium College - Kerkdriel, Kerkstraat
- 7062 — Hiaure, Hiaure - Dokkum, Sionsberg
- 643 — Vaals, Busstation (Perron A) - Heerlen, Zuyd Hogeschool