4 Lijn
Weert, Station Perron B - Altweerterheide, Kerk
Arriva
Arriva 4 Bus Haltes en Routekaart
De 4 Bus (Weert, Station Perron B - Altweerterheide, Kerk) is een route met 5 haltes, die vertrekt vanaf Weert, Station Perron B en eindigt bij Altweerterheide, Kerk.
Weert, Station Perron B
Weert, Dries
Weert, Schaekenstraat
Weert, Zuiderstraat
Altweerterheide, Kerk
4 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 06:50 - 21:50 | 1 uur |
di. | 06:50 - 21:50 | 1 uur |
wo. | 06:50 - 21:50 | 1 uur |
do. | 06:50 - 21:50 | 1 uur |
vr. | 06:50 - 21:50 | 1 uur |
za. | 08:50 - 21:50 | 1 uur |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
4 Bus Routekaart
De routekaart voor 4 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
4 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 4 Bus van Arriva kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van Arriva in Nederland
- 195 — Megchelen, Ter Voert - Gendringen, Kerkplein
- 9171 — Schettens, Van Osingaweg - Bolsward, Busstation Twibaksdyk
- 7931 — St.-Jacobiparochie, Westhoek - Sint Annaparochie, Van Harenstraat
- 8421 — Rotstergaast, Rotstergaast - Heerenveen, Busstation
- 432 — Leiden, Leiden Centraal - Noordwijk, Esa Estec
- 15 — Eijsden, Diepstraat - Maastricht, Planetenhof
- 8462 — Rotsterhaule, Kampweg - Joure, Busstation
- 99 — Sneek, Busstation - Bolsward, Busstation Twibaksdyk
- 8631 — Joure, Busstation - Dijken, Dijken
- 183 — Leiden Centraal - Alphen A/D Rijn, Station
- 6021 — Twijzel, Bank - Buitenpost, Station
- 7422 — Dokkum, Sionsberg - Broeksterwald, Haadwei
- 6821 — Jubbega 3e Sluis, Bramenstraat - Heerenveen, Busstation
- 2 — Brunssum, Merkelbeekerstraat - Kerkrade, Grens
- 7092 — Raard, Raard - Dokkum, Sionsberg
- 67 — Zaltbommel, Cambium College - Kerkdriel, Kerkstraat
- 8691 — Teroele, Teroele - Joure, Busstation
- 639 — Urmond, Heirstraat/Mauritslaan - Sittard, Station
- 9361 — Workum, Station - Ferwoude, Ferwoude
- 8 — Leeuwarden, Dragoonsplein - Leeuwarden, Busstation