4 Lijn
Maastricht, Potteriestraat - Maastricht, Clavecymbelstr/Prestantstr
Arriva
Arriva 4 Bus Haltes en Routekaart
De 4 Bus (Maastricht, Potteriestraat - Maastricht, Clavecymbelstr/Prestantstr) is een route met 9 haltes, die vertrekt vanaf Maastricht, Potteriestraat en eindigt bij Maastricht, Clavecymbelstr/Prestantstr.
Maastricht, Potteriestraat
Maastricht, Dousbergweg/Via Regia
Maastricht, Pierebolruwe
Maastricht, Schepelruwe
Maastricht, Malbergplein
Maastricht, Malbergsingel
Maastricht, Cantecleerstraat
Maastricht, Clavecymbelstraat
Maastricht, Clavecymbelstr/Prestantstr
4 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 00:26 | Enkel vertrek |
di. | 00:26 | Enkel vertrek |
wo. | 00:26 | Enkel vertrek |
do. | 00:26 | Enkel vertrek |
vr. | 00:26 | Enkel vertrek |
za. | 00:26 | Enkel vertrek |
zo. | 00:26 | Enkel vertrek |
4 Bus Routekaart
De routekaart voor 4 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
4 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 4 Bus van Arriva kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van Arriva in Nederland
- 9561 — Nijemirdum, Nijemirdum - Balk, Harich Rotonde
- 3 — Leiden, Station De Vink - Leiden, Leiden Centraal
- 6192 — Jonkerslan, Fugelsang - Heerenveen, Busstation
- 6711 — Oosterwolde, Busstation - Makkinga, Makkinga
- 1 — Hoensbroek, Busstation Perron B - Kerkrade, Grens
- 35 — Sneek, Busstation - Franeker, Station
- 196 — Nieuw-Dijk, Pater Smitsstraat - 'S-Heerenberg, Busstation
- 7051 — Hantumeruitburen, Hantumeruitburen - Dokkum, Busstation
- 7091 — Raard, Raard - Dokkum, Busstation
- 7202 — Foudgum, F. Haverschmidtwei - Dokkum, Sionsberg
- SB3 — Sittard, Station Perron F - Geilenkirchen, Bahnhof
- 7042 — Hantumhuizen, Hantumhuizen - Dokkum, Sionsberg
- 371 — Weert, Station Perron D - Meijel, Busstation
- 6061 — Garyp, Dorp - Burgum, Kwekersstrjitte
- 7721 — Lekkum, Lekkum - Leeuwarden, Busstation
- 350 — Maastricht, Station Perron H - Aachen, Bushof H.2
- 7073 — Holwerd, Veerdam - Holwerd, Holwerd Provinciale Weg
- 9331 — Afsluitdijk, Kop Afsluitdijk - Breezanddijk, Breezanddijk
- 7183 — Feanwalden, Station - De Falom, De Falom
- 8961 — Sneek, Busstation - Scharnegoutum, Rotonde Provinciale Weg