T787 Garis
LRT Asia Jaya (Pj436)
Rapid KL
Rapid KL T787 Bas Hentian dan Jadual Laluan
T787 Bas (LRT Asia Jaya (Pj436)) beroperasi sebagai laluan bulatan dengan 26 hentian, bermula dari LRT Asia Jaya (Pj436).
LRT Asia Jaya (Pj436)
Sekolah Rendah Sri Petaling (Selatan) (Pj439)
Jaya 33 (Pj278)
Quill 9 (Pj302)
Bangunan Sin Chew Daily (Utara) (Pj210)
Flat Seksyen 17 Petaling Jaya (Barat) (Pj216)
Sekolah Kebangsaan Sri Damai (Selatan) (Pj217)
Happy Mansion Apartment (Selatan) (Pj219)
Happy Mansion Apartment (Utara) (Pj220)
Seventeen Mall & Residences (Pj707)
Happy Mansion Apartment (Timur) (Pj232)
Seksyen 17 Petaling Jaya (Pj233)
Universiti Islam Antarabangsa, Petaling Jaya (Barat) (Pj236)
Jaya One (Pj272)
Flat Seksyen 17 Petaling Jaya (Selatan) (Pj273)
Kolej Kdu Jalan Universiti (Pj715)
Bangunan Sin Chew Daily (Utara) (Pj274)
Bangunan Sin Chew Daily (Selatan) (Pj275)
Quill 9 (Pj276)
Jaya 33 (Pj277)
Sekolah Rendah Sri Petaling (Selatan) (Pj440)
Yayasan Cancerlink (Pj443)
Wisma Tnb (Pj441)
Petaling Jaya State (Utara) (Pj433)
Wisma Mcis Zurich (Pj435)
LRT Asia Jaya (Pj436)
Jadual T787 Bas
Hari | Waktu Beroperasi | Kekerapan |
---|---|---|
Isn | 06.00 - 23.30 | 30 min |
Sel | 06.00 - 23.30 | 30 min |
Rab | 06.00 - 23.30 | 30 min |
Kha | 06.00 - 23.30 | 30 min |
Jum | 06.00 - 23.30 | 30 min |
Sab | 06.00 - 23.30 | 30 min |
Ahd | 06.00 - 23.30 | 30 min |
Peta Laluan T787 Bas
Peta laluan untuk T787 di Kuala Lumpur akan tersedia tidak lama lagi.
Maklumat tambang T787 Garis Bas
Yuran T787 Bas Rapid KL boleh berfluktuasi disebabkan oleh pelbagai faktor. Untuk maklumat terperinci mengenai kos tiket, sila lawati laman web rasmi mereka.
Lebih banyak laluan Rapid KL di Kuala Lumpur
- T778 — LRT USJ 21 (Sj728)
- T417 — MRT Batu 11 Cheras, Pintu A (Kj755)
- 771 — Taman Perindustrian USJ 1 (Sj629) - Flat Desa Mentari (Utara) (Pj167)
- 652 — LRT Awan Besar (Kl2324) - Wisma Buddhist (Kl1180)
- 253 — LRT Wangsa Maju (Kl170) - Hab Ampang Point (Aj108)
- T585 — MRT Kuchai (Kl1218)
- T115 — MRT Kepong Baru, Pintu B (Kl2461)
- T110 — KTM Kepong Sentral (Kl1758)
- T401 — MRT Cochrane, Pintu A (Kl892)
- 180 — Taman Dato Senu (Barat) (Kl1013) - Hab Pasar Seni
- T772 — MRT Kwasa Sentral, Pintu A (Sa1020)
- T814 — MRT Ttdi, Pintu B (Kl2352)
- T419 — LRT / MRT Chan Sow Lin, Pintu A (Kl2199)
- 402 — Terminal Pekeliling (Kl1818) - Terminal Maluri (Kl869)
- T350 — LRT Cempaka (Aj219)
- 190 — Bangunan Maybank (Kl103) - Desa Sri Hartamas (Kl1681)
- T544 — MRT Putra Permai, Pintu A (Sj884)
- T753 — Hentian Pusat Bandar Shah Alam (A) (Sa786)
- T222 — Hab Ukay Perdana - LRT Sri Rampai (Kl746)
- 590 — Hab Lebuh Pudu (Tss) (Kl101) - Hab Utar (Kj477)