T222 Garis
Hab Ukay Perdana - LRT Sri Rampai (Kl746)
Rapid KL
Rapid KL T222 Bas Hentian dan Jadual Laluan
T222 Bas (Hab Ukay Perdana - LRT Sri Rampai (Kl746)) adalah laluan dengan 26 hentian, berlepas dari Hab Ukay Perdana dan berakhir di LRT Sri Rampai (Kl746).
Hab Ukay Perdana
Hentian Ukay Perdana (Aj396)
Flat Sri Impian (Aj397)
Spring Ville Apartment (Aj398)
Sering Ukay (Aj399)
Ukay Seraya (Aj180)
Flat Taman Al-Ridhuan (Selatan) (Aj400)
Sekolah Menengah Kebangsaan Seri Keramat (Aj344)
Sekolah Menengah Kebangsaan Lembah Keramat (Aj345)
Dewan Serbaguna Lembah Keramat (Aj346)
Taman Lembah Keramat Au5 (Selatan) (Aj347)
Taman Lembah Keramat Au5 (Utara) (Aj348)
Giant Ulu Kelang (Aj349)
Melawati Mall (Aj490)
Dataran Wangsa (Utara) (Kl184)
Dataran Wangsa (Timur) (Kl185)
Seksyen 2 Wangsa Maju (Kl2107)
Sekolah Kebangsaan Wangsa Jaya (Timur) (Kl189)
Flat Seksyen 4 Wangsa Maju (Timur) (Kl190)
Flat Seksyen 4 Wangsa Maju (Selatan) (Kl191)
Wangsa Walk Mall (Timur) (Kl747)
Aeon Big Wangsa Maju (Utara) (Kl819)
Aeon Big Wangsa Maju (Barat) (Kl2106)
Aeon Big Wangsa Maju (Selatan) (Kl750)
Wangsa Walk Mall (Utara)
LRT Sri Rampai (Kl746)
Jadual T222 Bas
Hari | Waktu Beroperasi | Kekerapan |
---|---|---|
Isn | 05.30 - 23.30 | 25 min |
Sel | 05.30 - 23.30 | 25 min |
Rab | 05.30 - 23.30 | 25 min |
Kha | 05.30 - 23.30 | 25 min |
Jum | 05.30 - 23.30 | 25 min |
Sab | 05.30 - 23.30 | 25 min |
Ahd | 05.30 - 23.30 | 25 min |
Peta Laluan T222 Bas
Peta laluan untuk T222 di Kuala Lumpur akan tersedia tidak lama lagi.
Maklumat tambang T222 Garis Bas
Yuran T222 Bas Rapid KL boleh berfluktuasi disebabkan oleh pelbagai faktor. Untuk maklumat terperinci mengenai kos tiket, sila lawati laman web rasmi mereka.
Lebih banyak laluan Rapid KL di Kuala Lumpur
- T510 — MRT Putrajaya Sentral (Ppj254)
- T588 — MRT Kuchai (Kl1218)
- T785 — LRT Taman Paramount (Pj297)
- T789 — LRT Universiti (Timur) (Kl1440)
- 772 — Mah Sing Integrated Industrial Park (Selatan) (Sa699) - Hab Pasar Seni
- 173 — Hab Taman Jasa Utama (Sl473) - Bsn Lebuh Ampang (Kl117)
- T586 — MRT Kuchai (Kl1218)
- T454 — MRT Bukit Dukung, Pintu A (Kj769)
- T782 — LRT Lembah Subang (Lay-By) (Pj671)
- T400 — MRT Cochrane, Pintu A (Kl892)
- T821 — MRT Semantan, Pintu B (Kl1174)
- T804 — MRT Kwasa Sentral, Pintu A (Sa1020)
- 251 — Kelumpuk Merpati (Kl841) - Chow Kit (Selatan) (Kl67)
- LRT10 — LRT Masjid Jamek
- 754 — UITM Puncak Perdana (Selatan) (Sa529)
- 753 — Kolej Angsana, UITM Puncak Alam (Ks31) - Hentian Pusat Bandar Shah Alam (A) (Sa786)
- 750 — Hab Bas Seksyen 2 Shah Alam (Sa14) - Hab Pasar Seni, Platform B (Kl2213)
- T304 — Hentian Bukit Indah (Aj42) - Hab Ampang Point (Aj108)
- T817 — MRT Pusat Bandar Damansara, Pintu A (Kl2420)
- 770 — Taman Perindustrian USJ 1 (Sj629) - Hab Pasar Seni, Platform B (Kl2213)