641 Garis
Pearl Point (Kl1269) - KTM / LRT Subang Jaya (Utara) (Sj63)
Rapid KL
Rapid KL 641 Bas Hentian dan Jadual Laluan
641 Bas (Pearl Point (Kl1269) - KTM / LRT Subang Jaya (Utara) (Sj63)) adalah laluan dengan 29 hentian, berlepas dari Pearl Point (Kl1269) dan berakhir di KTM / LRT Subang Jaya (Utara) (Sj63).
Pearl Point (Kl1269)
Taman Yarl (Utara) (Kl1270)
Skyville 8 (Kl1365)
Petalz Residence (Kl1798)
Seksyen 18 Petaling Jaya (Timur) (Kl2154)
Taman Petaling Utama / Seksyen 18 (Pj736)
Apartment Taman Perangsang (Pj737)
Pjs 2 Petaling Jaya (Pj739)
KTM Kampung Dato' Harun (Utara) (Pj740)
Desa Mentari Phase 4 (Utara) (Pj741)
Menara Ann Joo (Pj153)
Taman Desaria (Timur) (Pj154)
Taman Desaria (Barat) (Pj157)
Kontena Nasional (Selatan) (Pj358)
Leisure Commerce Square (Pj622)
Flat Minangkabau (Utara) (Pj580)
Sunway Pyramid (Barat) (Pj615)
Subang Jaya Youth Club (Pj617)
Sime Darby Ramsay Medical Center, Ss12 (Selatan) (Sj54)
Sime Darby Ramsay Medical Center, Ss12 (Utara) (Sj55)
Casa Tiara Service Suite (Sj56)
Aeon Big Subang Jaya (Sj57)
Subang Parade (Sj58)
Ss17 Subang Jaya (Utara) (Sj49)
Hexagon Park Ss19 Subang Jaya (Sj47)
Ss17 Subang Jaya (Utara) (Sj48)
Subang Parade (Sj59)
KTM / LRT Subang Jaya (Selatan) (Sj699)
KTM / LRT Subang Jaya (Utara) (Sj63)
Jadual 641 Bas
Hari | Waktu Beroperasi | Kekerapan |
---|---|---|
Isn | 06.25 - 23.50 | 25 min |
Sel | 06.25 - 23.50 | 25 min |
Rab | 06.25 - 23.50 | 25 min |
Kha | 06.25 - 23.50 | 25 min |
Jum | 06.25 - 23.50 | 25 min |
Sab | 06.25 - 23.50 | 25 min |
Ahd | 06.25 - 23.50 | 25 min |
Peta Laluan 641 Bas
Peta laluan untuk 641 di Kuala Lumpur akan tersedia tidak lama lagi.
Maklumat tambang 641 Garis Bas
Yuran 641 Bas Rapid KL boleh berfluktuasi disebabkan oleh pelbagai faktor. Untuk maklumat terperinci mengenai kos tiket, sila lawati laman web rasmi mereka.
Lebih banyak laluan Rapid KL di Kuala Lumpur
- T640 — LRT Taman Jaya (Pj445)
- 821 — Hab Pantai Hillpark (Kl1412) - Hab Pasar Seni
- T566 — MRT Upm, Pintu A (Sj794)
- 190 — Bangunan Maybank (Kl103) - Desa Sri Hartamas (Kl1681)
- T581 — Blok F, Ppr Pinggiran Bukit Jalil (Kl2014)
- 171 — Hab Wira Damai (Sl294) - Hab Medan Pasar (Lpb) (Kl115)
- 600 — Aeon Big Puchong Utama (Sj237) - Hab Pasar Seni
- T412 — MRT Taman Connaught, Pintu C (Kl2365)
- T785 — LRT Taman Paramount (Pj297)
- T459 — MRT Stadium Kajang, Pintu A (Kj822)
- T567 — MRT Upm, Pintu A (Sj794)
- T807 — MRT Surian, Pintu A (Pj387)
- T585 — MRT Kuchai (Kl1218)
- T109 — MRT Sri Damansara Sentral, Pintu A (Pj866)
- T113 — MRT Metro Prima (Kl451)
- T586 — MRT Kuchai (Kl1218)
- 752 — LRT Putra Heights (Sj705) - Hentian Pusat Bandar Shah Alam (B) (Sa963)
- T464 — Seksyen 2 Bandar Baru Bangi (Utara) (Kj516)
- T221 — LRT Sri Rampai (Kl746)
- T202 — Balai Bomba Gombak Selatan (Kl2330) - LRT Taman Melati (Kl195)