T781 Garis
LRT Kelana Jaya (Pj585)
Rapid KL
Rapid KL T781 Bas Hentian dan Jadual Laluan
T781 Bas (LRT Kelana Jaya (Pj585)) beroperasi sebagai laluan bulatan dengan 17 hentian, bermula dari LRT Kelana Jaya (Pj585).
LRT Kelana Jaya (Pj585)
Kelana Puteri Condominium (Pj686)
Kelana Square (Pj576)
Kelana Mahkota Condominium (Pj571)
Kelana Centre Point (Pj759)
Glomac Boulevard (Pj572)
Jabatan Imigresen Negeri Selangor
Pusat Perniagaan Kelana (Selatan) (Pj684)
Shang Villa Condominium (Pj566)
Stadium Mbpj (Selatan) (Pj567)
Kelana Jaya Park (Selatan) (Pj695)
Plaza Kelana Jaya (Pj685)
Taman Bandaraya Kelana Jaya (Pj632)
Kelana Jaya Medical Centre (Kjmc) (Pj602)
LRT Kelana Jaya (Pj603)
Taman Megah (Selatan) (Pj162)
LRT Kelana Jaya (Pj585)
Jadual T781 Bas
Hari | Waktu Beroperasi | Kekerapan |
---|---|---|
Isn | 06.00 - 23.30 | 1 jam |
Sel | 06.00 - 23.30 | 1 jam |
Rab | 06.00 - 23.30 | 1 jam |
Kha | 06.00 - 23.30 | 1 jam |
Jum | 06.00 - 23.30 | 1 jam |
Sab | 06.00 - 23.30 | 1 jam |
Ahd | 06.00 - 23.30 | 1 jam |
Peta Laluan T781 Bas
Peta laluan untuk T781 di Kuala Lumpur akan tersedia tidak lama lagi.
Maklumat tambang T781 Garis Bas
Yuran T781 Bas Rapid KL boleh berfluktuasi disebabkan oleh pelbagai faktor. Untuk maklumat terperinci mengenai kos tiket, sila lawati laman web rasmi mereka.
Lebih banyak laluan Rapid KL di Kuala Lumpur
- T408 — MRT Taman Mutiara, Pintu B (Kl756)
- T757 — LRT Alam Megah (Sj533)
- T463 — MRT Kajang, Pintu A (Kj510)
- T117 — MRT Jinjang, Pintu B (Kl2475)
- T715 — Kolej Angsana, UITM Puncak Alam (Ks31) - Pangsapuri Astana Alam 2, Puncak Alam (Ks13)
- 770 — Taman Perindustrian USJ 1 (Sj629) - Hab Pasar Seni, Platform B (Kl2213)
- T507 — MRT Cyberjaya City Centre (Sp414)
- 782 — Terminal PJ Old Town (Pj469) - Hab Pasar Seni
- T786 — LRT Asia Jaya (Pj436)
- T640 — LRT Taman Jaya (Pj445)
- 750 — Hab Bas Seksyen 2 Shah Alam (Sa14) - Hab Pasar Seni, Platform B (Kl2213)
- T803 — MRT Kwasa Sentral, Pintu A (Sa1020)
- T601 — Aeon Big Puchong Utama (Sj237) - Pangsapuri Melor (Sj275)
- T114 — MRT Metro Prima (Kl451)
- T807 — MRT Surian, Pintu A (Pj387)
- 402 — Terminal Pekeliling (Kl1818) - Terminal Maluri (Kl869)
- T802 — MRT Kwasa Sentral, Pintu A (Sa1020)
- T415 — MRT Bandar Tun Hussein Onn, Pintu B (Kj764)
- 708 — Sunway Pyramid (Barat) (Pj615) - Klang City Square (Bd20)
- T811 — Sri Pentas / 1powerhouse (Pj540)