T456 Garis
MRT Sungai Jernih, Pintu B (Kj788)
Rapid KL
Rapid KL T456 Bas Hentian dan Jadual Laluan
T456 Bas (MRT Sungai Jernih, Pintu B (Kj788)) beroperasi sebagai laluan bulatan dengan 12 hentian, bermula dari MRT Sungai Jernih, Pintu B (Kj788).
MRT Sungai Jernih, Pintu B (Kj788)
Tesco Extra Kajang (Kj641)
Tesco Extra Kajang (Kj689)
Impian Setia (Kj690)
Sekolah Kebangsaan Saujana Impian (Kj789)
Impian Sejati (Kj790)
Impian Makmur (Kj791)
Impian Gemilang (Kj792)
Impian Perdana (Kj793)
Impian Jaya (Kj640)
Pejabat Pendidikan Daerah Hulu Langat (Kj794)
MRT Sungai Jernih, Pintu B (Kj788)
Jadual T456 Bas
Hari | Waktu Beroperasi | Kekerapan |
---|---|---|
Isn | 06.00 - 20.00 | 30 min |
Sel | 06.00 - 20.00 | 30 min |
Rab | 06.00 - 20.00 | 30 min |
Kha | 06.00 - 20.00 | 30 min |
Jum | 06.00 - 20.00 | 30 min |
Sab | 06.00 - 20.00 | 30 min |
Ahd | 06.00 - 20.00 | 30 min |
Peta Laluan T456 Bas
Peta laluan untuk T456 di Kuala Lumpur akan tersedia tidak lama lagi.
Maklumat tambang T456 Garis Bas
Yuran T456 Bas Rapid KL boleh berfluktuasi disebabkan oleh pelbagai faktor. Untuk maklumat terperinci mengenai kos tiket, sila lawati laman web rasmi mereka.
Lebih banyak laluan Rapid KL di Kuala Lumpur
- 171 — Hab Wira Damai (Sl294) - Hab Medan Pasar (Lpb) (Kl115)
- 300 — Depoh Bas Pandan Indah (Aj468) - Bsn Lebuh Ampang (Kl117)
- T571 — KTM Serdang (Sj595)
- T305 — MRT Taman Midah, Pintu B (Kl2421)
- T816 — MRT Phileo Damansara, Pintu A (Pj823)
- T810 — MRT Mutiara Damansara, Pintu B (Pj809)
- T462 — MRT Kajang, Pintu A (Kj510)
- T419 — LRT / MRT Chan Sow Lin, Pintu A (Kl2199)
- T100 — MRT Sungai Buloh (Sa995)
- T224 — LRT Dato' Keramat (Kl2311)
- T813 — MRT Ttdi, Pintu A (Kl2341)
- 540 — KTM Serdang (Sj595) - Putra Permai Commercial Centre (Timur) (Sj213)
- 752 — LRT Putra Heights (Sj705) - Hentian Pusat Bandar Shah Alam (B) (Sa963)
- 202 — Hab Wira Damai (Sl294) - Hab Medan Pasar (Lpb) (Kl115)
- T250 — LRT Wangsa Maju (Kl2097)
- 782 — Terminal PJ Old Town (Pj469) - Hab Pasar Seni
- 251 — Kelumpuk Merpati (Kl841) - Chow Kit (Selatan) (Kl67)
- T117 — MRT Jinjang, Pintu B (Kl2475)
- T807 — MRT Surian, Pintu A (Pj387)
- T304 — Hentian Bukit Indah (Aj42) - Hab Ampang Point (Aj108)