T104 Garis
Mrt Kampung Selamat
Rapid KL
Rapid KL T104 Bas Hentian dan Jadual Laluan
T104 Bas (Mrt Kampung Selamat) beroperasi sebagai laluan bulatan dengan 10 hentian, bermula dari Mrt Kampung Selamat.
Mrt Kampung Selamat
Premise 196 (Sa1017)
Deret Kedai Jalan Perkhidmatan U19 (Sa779)
Sekolah Jenis Kebangsaan (Cina) Sungai Buloh (Sa780)
Ibu Pejabat Polis Daerah (Ipd) Sungai Buloh (Sa781)
Pangsapuri Medan Mas (Sa1018)
Rhb Bank, Kampung Baru Sungai Buloh (Sa1019)
Deret Kedai Jalan Perkhidmatan U19 (Sa779)
Sekolah Jenis Kebangsaan (Cina) Sungai Buloh (Sa780)
Mrt Kampung Selamat
Jadual T104 Bas
Hari | Waktu Beroperasi | Kekerapan |
---|---|---|
Isn | 06.00 - 23.30 | 40 min |
Sel | 06.00 - 23.30 | 40 min |
Rab | 06.00 - 23.30 | 40 min |
Kha | 06.00 - 23.30 | 40 min |
Jum | 06.00 - 23.30 | 40 min |
Sab | 06.00 - 23.30 | 40 min |
Ahd | 06.00 - 23.30 | 40 min |
Peta Laluan T104 Bas
Peta laluan untuk T104 di Kuala Lumpur akan tersedia tidak lama lagi.
Maklumat tambang T104 Garis Bas
Yuran T104 Bas Rapid KL boleh berfluktuasi disebabkan oleh pelbagai faktor. Untuk maklumat terperinci mengenai kos tiket, sila lawati laman web rasmi mereka.
Lebih banyak laluan Rapid KL di Kuala Lumpur
- 253 — LRT Wangsa Maju (Kl170) - Hab Ampang Point (Aj108)
- T568 — MRT Upm, Pintu A (Sj794)
- T411 — MRT Taman Connaught, Pintu B (Kl1791)
- 540 — KTM Serdang (Sj595) - Putra Permai Commercial Centre (Timur) (Sj213)
- 400 — Hab Lebuh Pudu (Tss) (Kl101) - Hentian Damai Perdana (Kl423)
- T102 — MRT Sungai Buloh (Sa995)
- 754 — UITM Puncak Perdana (Selatan) (Sa529)
- T304 — Hentian Bukit Indah (Aj42) - Hab Ampang Point (Aj108)
- T115 — MRT Kepong Baru, Pintu B (Kl2461)
- T781 — LRT Kelana Jaya (Pj585)
- 641 — Pearl Point (Kl1269) - KTM / LRT Subang Jaya (Utara) (Sj63)
- 420 — Depoh Bas Pandan Indah (Aj468) - Menara Maybank (Kl118)
- T412 — MRT Taman Connaught, Pintu C (Kl2365)
- T789 — LRT Universiti (Timur) (Kl1440)
- T811 — Sri Pentas / 1powerhouse (Pj540)
- T560 — LRT / MRT Sungai Besi, Pintu A (Kl783)
- T564 — MRT Serdang Raya Selatan, Pintu A (Sj93)
- T419 — LRT / MRT Chan Sow Lin, Pintu A (Kl2199)
- T414 — MRT Sri Raya, Pintu A (Kj818)
- LRT10 — LRT Masjid Jamek