DS01 Garis
LRT Ampang (Aj106) - KLCC (Utara) (Kl94)
Rapid KL
Rapid KL DS01 Bas Hentian dan Jadual Laluan
DS01 Bas (LRT Ampang (Aj106) - KLCC (Utara) (Kl94)) adalah laluan dengan 3 hentian, berlepas dari LRT Ampang (Aj106) dan berakhir di KLCC (Utara) (Kl94).
LRT Ampang (Aj106)
LRT Ampang Park (Kl91)
KLCC (Utara) (Kl94)
Jadual DS01 Bas
Hari | Waktu Beroperasi | Kekerapan |
---|---|---|
Isn | 06.30 - 08.00 | 30 min |
Sel | 06.30 - 08.00 | 30 min |
Rab | 06.30 - 08.00 | 30 min |
Kha | Tidak Operasi | Tidak Operasi |
Jum | 06.30 - 08.00 | 30 min |
Sab | Tidak Operasi | Tidak Operasi |
Ahd | Tidak Operasi | Tidak Operasi |
Peta Laluan DS01 Bas
Peta laluan untuk DS01 di Kuala Lumpur akan tersedia tidak lama lagi.
Maklumat tambang DS01 Garis Bas
Yuran DS01 Bas Rapid KL boleh berfluktuasi disebabkan oleh pelbagai faktor. Untuk maklumat terperinci mengenai kos tiket, sila lawati laman web rasmi mereka.
Lebih banyak laluan Rapid KL di Kuala Lumpur
- T224 — LRT Dato' Keramat (Kl2311)
- T455 — MRT Bukit Dukung, Pintu A (Kj769)
- T304 — Hentian Bukit Indah (Aj42) - Hab Ampang Point (Aj108)
- 151 — Hab Lebuh Pudu (Tp) (Kl113) - Dataran Bandar Baru Selayang (Sl283)
- 300 — Depoh Bas Pandan Indah (Aj468) - Bsn Lebuh Ampang (Kl117)
- 822 — Uoa Bangsar Terminal (Kl2141)
- 770 — Taman Perindustrian USJ 1 (Sj629) - Hab Pasar Seni, Platform B (Kl2213)
- 402 — Terminal Pekeliling (Kl1818) - Terminal Maluri (Kl869)
- 250 — Bsn Lebuh Ampang (Kl117) - LRT Wangsa Maju (Kl2097)
- T560 — LRT / MRT Sungai Besi, Pintu A (Kl783)
- T805 — MRT Kota Damansara, Pintu A (Pj395)
- 200 — Hab Uiam (Sl162) - Chow Kit (Selatan) (Kl67)
- 753 — Kolej Angsana, UITM Puncak Alam (Ks31) - Hentian Pusat Bandar Shah Alam (A) (Sa786)
- T115 — MRT Kepong Baru, Pintu B (Kl2461)
- T780 — LRT Kelana Jaya (Pj585)
- 821 — Hab Pantai Hillpark (Kl1412) - Hab Pasar Seni
- T507 — MRT Cyberjaya City Centre (Sp414)
- T118 — MRT Sri Delima, Pintu B (Kl2482)
- T772 — MRT Kwasa Sentral, Pintu A (Sa1020)
- T111 — MRT Sri Damansara Timur (Kl938)