T786 Garis
LRT Asia Jaya (Pj436)
Rapid KL
Rapid KL T786 Bas Hentian dan Jadual Laluan
T786 Bas (LRT Asia Jaya (Pj436)) beroperasi sebagai laluan bulatan dengan 17 hentian, bermula dari LRT Asia Jaya (Pj436).
LRT Asia Jaya (Pj436)
Sekolah Rendah Sri Petaling (Selatan) (Pj439)
Sekolah Rendah Sri Petaling (Barat) (Pj267)
PJ Midtown (Pj268)
Seksyen 12 Petaling Jaya (Barat) (Pj269)
Sekolah Menengah Kebangsaan Sultan Abdul Samad (Utara) (Pj245)
Masha Avenue (Pj246)
Masha University (Pj247)
Menara Universiti (Pj251)
Sekolah Kebangsaan Sultan Alam Shah 1 (Pj252)
Sekolah Kebangsaan Sultan Alam Shah 2 (Pj253)
Ehsan Ria Condominium (Utara) (Pj254)
Yayasan Cancerlink (Pj443)
Wisma Tnb (Pj441)
Petaling Jaya State (Utara) (Pj433)
Wisma Mcis Zurich (Pj435)
LRT Asia Jaya (Pj436)
Jadual T786 Bas
Hari | Waktu Beroperasi | Kekerapan |
---|---|---|
Isn | 06.00 - 23.30 | 45 min |
Sel | 06.00 - 23.30 | 45 min |
Rab | 06.00 - 23.30 | 45 min |
Kha | 06.00 - 23.30 | 45 min |
Jum | 06.00 - 23.30 | 45 min |
Sab | 06.00 - 23.30 | 45 min |
Ahd | 06.00 - 23.30 | 45 min |
Peta Laluan T786 Bas
Peta laluan untuk T786 di Kuala Lumpur akan tersedia tidak lama lagi.
Maklumat tambang T786 Garis Bas
Yuran T786 Bas Rapid KL boleh berfluktuasi disebabkan oleh pelbagai faktor. Untuk maklumat terperinci mengenai kos tiket, sila lawati laman web rasmi mereka.
Lebih banyak laluan Rapid KL di Kuala Lumpur
- T112 — MRT Metro Prima (Kl560)
- 220 — Hentian Taman Melawati (Aj359) - Hab Medan Pasar (Lpb) (Kl115)
- T512 — MRT Putrajaya Sentral (Ppj254)
- 782 — Terminal PJ Old Town (Pj469) - Hab Pasar Seni
- 640 — Hab Sri Manja (Pj127) - Hab Pasar Seni, Platform C (Kl2214)
- 254 — Ppr Sungai Bonus (Kl2080)
- T542 — MRT Taman Equine, Pintu A (Sj203)
- SU13A — Setia City Mall (Sa820)
- T120 — Taman Kok Lian (Kl588)
- T568 — MRT Upm, Pintu A (Sj794)
- T409 — MRT Taman Mutiara, Pintu B (Kl756)
- T180 — MRT Sentul Barat, Pintu C (Kl607)
- T565 — MRT Serdang Jaya, Pintu A (Sj786)
- T350 — LRT Cempaka (Aj219)
- 190 — Bangunan Maybank (Kl103) - Desa Sri Hartamas (Kl1681)
- T851 — KL Sentral (City Air Terminal)
- T774 — LRT Glenmarie (Sa1069)
- T589 — MRT Taman Naga Emas (Kl2537)
- T109 — MRT Sri Damansara Sentral, Pintu A (Pj866)
- T451 — MRT Stadium Kajang, Pintu A (Kj822)