T566 Garis
MRT Upm, Pintu A (Sj794)
Rapid KL
Rapid KL T566 Bas Hentian dan Jadual Laluan
T566 Bas (MRT Upm, Pintu A (Sj794)) beroperasi sebagai laluan bulatan dengan 24 hentian, bermula dari MRT Upm, Pintu A (Sj794).
MRT Upm, Pintu A (Sj794)
Sekolah Kebangsaan Taman Universiti (Sj186)
Sekolah Rendah Agama Taman Universiti Indah (Sj795)
Persimpangan Indah 1/15 (Sj796)
Apartment Excelsa (Sj797)
Perumahan Indah 1/3 (Sj798)
Taman Universiti Indah (Timur) (Sj188)
Olive Hill Business Park (Sj799)
Pangsapuri Seri Pinang (Sj800)
Persimpangan Bs 6/16 (Opp) (Sj801)
Persimpangan Bs 6/9 (Sj802)
Flat Taman Bukit Serdang (Sj803)
Perumahan Bukit Serdang 5 (Sj804)
Sports Arena Bukit Serdang (Sj805)
Aman Heights Condominium (Sj806)
Cahaya Villa (Sj807)
Perumahan Bukit Serdang 5 (Sj808)
Persimpangan Bs 5/2 (Sj809)
Komersial Bukit Serdang 5 (Sj810)
Persimpangan Bs 6/9 (Opp) (Sj812)
Persimpangan Bs 6/16 (Sj811)
Pangsapuri Seri Pinang (Opp) (Sj813)
Pusat Perdagangan Seri Kembangan (Sj814)
MRT Upm, Pintu A (Sj794)
Jadual T566 Bas
Hari | Waktu Beroperasi | Kekerapan |
---|---|---|
Isn | 06.00 - 23.30 | 30 min |
Sel | 06.00 - 23.30 | 30 min |
Rab | 06.00 - 23.30 | 30 min |
Kha | 06.00 - 23.30 | 30 min |
Jum | 06.00 - 23.30 | 30 min |
Sab | 06.00 - 23.30 | 30 min |
Ahd | 06.00 - 23.30 | 30 min |
Peta Laluan T566 Bas
Peta laluan untuk T566 di Kuala Lumpur akan tersedia tidak lama lagi.
Maklumat tambang T566 Garis Bas
Yuran T566 Bas Rapid KL boleh berfluktuasi disebabkan oleh pelbagai faktor. Untuk maklumat terperinci mengenai kos tiket, sila lawati laman web rasmi mereka.
Lebih banyak laluan Rapid KL di Kuala Lumpur
- T776 — Brt / LRT USJ 7 (Sj693)
- T851 — KL Sentral (City Air Terminal)
- T410 — MRT Taman Connaught, Pintu A (Kl1792)
- T772 — MRT Kwasa Sentral, Pintu A (Sa1020)
- T113 — MRT Metro Prima (Kl451)
- 782 — Terminal PJ Old Town (Pj469) - Hab Pasar Seni
- T568 — MRT Upm, Pintu A (Sj794)
- T783 — LRT Taman Bahagia (Pj343)
- T305 — MRT Taman Midah, Pintu B (Kl2421)
- 151 — Hab Lebuh Pudu (Tp) (Kl113) - Dataran Bandar Baru Selayang (Sl283)
- T102 — MRT Sungai Buloh (Sa995)
- T805 — MRT Kota Damansara, Pintu A (Pj395)
- T781 — LRT Kelana Jaya (Pj585)
- T505 — MRT Cyberjaya Utara (Sp398)
- T585 — MRT Kuchai (Kl1218)
- T543 — MRT Taman Equine, Pintu B (Sj604)
- 191 — Masjid Al-Qurtubi (Kl1044) - Chow Kit (Selatan) (Kl67)
- T715 — Kolej Angsana, UITM Puncak Alam (Ks31) - Pangsapuri Astana Alam 2, Puncak Alam (Ks13)
- 450 — Kompleks Perhentian Kajang (Kj461) - Hab Lebuh Pudu (Tss) (Kl101)
- 750 — Hab Bas Seksyen 2 Shah Alam (Sa14) - Hab Pasar Seni, Platform B (Kl2213)