651 Garis
Pearl Point (Kl1269) - LRT Muhibbah (Kl1359)
Rapid KL
Rapid KL 651 Bas Hentian dan Jadual Laluan
651 Bas (Pearl Point (Kl1269) - LRT Muhibbah (Kl1359)) adalah laluan dengan 16 hentian, berlepas dari Pearl Point (Kl1269) dan berakhir di LRT Muhibbah (Kl1359).
Pearl Point (Kl1269)
Plaza Oug (Kl1250)
Sekolah Kebangsaan Seri Mega (Kl1243)
Taman Yarl (Timur) (Kl1245)
Taman Overseas Union (Barat) (Kl1246)
Taman Overseas Union (Utara) (Kl2149)
Taman Overseas Union (Timur) (Kl2150)
Pusat Komersial Jalan Hujan Emas 8
Union Heights Condominium
Villa Bolevin (Kl1747)
Fortuna Court Condominium (Kl1744)
Bukit Oug Condominium (Timur) (Kl2162)
LRT Awan Besar (Kl2324)
Bukit Oug Condominium (Selatan) (Kl1357)
Bukit Jalil Light Integrated Business Park (Kl1358)
LRT Muhibbah (Kl1359)
Jadual 651 Bas
Hari | Waktu Beroperasi | Kekerapan |
---|---|---|
Isn | 06.10 - 23.30 | 30 min |
Sel | 06.10 - 23.30 | 30 min |
Rab | 06.10 - 23.30 | 30 min |
Kha | 06.10 - 23.30 | 30 min |
Jum | 06.10 - 23.30 | 30 min |
Sab | 06.10 - 23.30 | 30 min |
Ahd | 06.10 - 23.30 | 30 min |
Peta Laluan 651 Bas
Peta laluan untuk 651 di Kuala Lumpur akan tersedia tidak lama lagi.
Maklumat tambang 651 Garis Bas
Yuran 651 Bas Rapid KL boleh berfluktuasi disebabkan oleh pelbagai faktor. Untuk maklumat terperinci mengenai kos tiket, sila lawati laman web rasmi mereka.
Lebih banyak laluan Rapid KL di Kuala Lumpur
- T457 — MRT Stadium Kajang, Pintu A (Kj822)
- T454 — MRT Bukit Dukung, Pintu A (Kj769)
- T410 — MRT Taman Connaught, Pintu A (Kl1792)
- T117 — MRT Jinjang, Pintu B (Kl2475)
- T110 — KTM Kepong Sentral (Kl1758)
- T251 — LRT Sri Rampai (Kl746)
- T778 — LRT USJ 21 (Sj728)
- T588 — MRT Kuchai (Kl1218)
- T807 — MRT Surian, Pintu A (Pj387)
- T751 — Pusat Komersial Seksyen 7 Shah Alam (Utara) (Sa273)
- T460 — MRT Stadium Kajang, Pintu A (Kj822)
- T106 — MRT Sri Damansara Barat, Pintu A (Pj858)
- 171 — Hab Wira Damai (Sl294) - Hab Medan Pasar (Lpb) (Kl115)
- T119 — MRT Kentonmen, Pintu A (Kl2495)
- T563 — MRT Serdang Raya Utara, Pintu A (Sj1)
- 151 — Hab Lebuh Pudu (Tp) (Kl113) - Dataran Bandar Baru Selayang (Sl283)
- T589 — MRT Taman Naga Emas (Kl2537)
- T818 — Desa Sri Hartamas (Kl1681)
- T506 — MRT Cyberjaya City Centre (Sp414)
- T753 — Hentian Pusat Bandar Shah Alam (A) (Sa786)