190 Garis
Bangunan Maybank (Kl103) - Desa Sri Hartamas (Kl1681)
Rapid KL
Rapid KL 190 Bas Hentian dan Jadual Laluan
190 Bas (Bangunan Maybank (Kl103) - Desa Sri Hartamas (Kl1681)) adalah laluan dengan 35 hentian, berlepas dari Bangunan Maybank (Kl103) dan berakhir di Desa Sri Hartamas (Kl1681).
Bangunan Maybank (Kl103)
Hab Medan Pasar (Hl) (Kl104)
Dataran Merdeka (Kl1820)
Menara Dbkl 2 (Kl39)
Medan Mara (Kl40)
Wisma Sime Darby (Kl41)
Tiong Nam (Kl42)
Chow Kit (Barat) (Kl46)
Damai Service Hospital (Opp) (Kl47)
Bangunan Perkim (Kl49)
Taman Golden (Kl578)
Sri Thandayuthapani Temple (Kl579)
Riverwalk Village (Kl580)
Taman Segambut (Timur) (Kl1296)
Menara Tkss (Kl536)
Taman Segambut (Barat) (Kl537)
Nan Yang Gong Temple Segambut (Kl539)
Sekolah Jenis Kebangsaan (Cina) Khai Chee (Kl540)
Sekolah Menengah Kebangsaan Segambut (Kl541)
Kampung Segambut Bahagia (Barat) (Kl1581)
M-Avenue (Selatan) (Kl1582)
Taman Bimbingan Kanak-Kanak Kampung Segambut Tengah (Kl1583)
Segambut (Selatan) (Kl1584)
Klinik Kesihatan Ibu & Anak Segambut (Kl1585)
Laman Damaisari (Kl1586)
Masjid Al-Ubudiah Kampung Segambut Dalam (Kl1644)
Kampung Segambut Dalam (Selatan) (Kl1588)
Impian Villas, Mont'Kiara (Kl1589)
Kiara 1888, Mont'Kiara (Kl1674)
Garden International School (Kl1482)
Flora Murni Residence (Kl1483)
Plaza Crystelville (Kl2338)
Plaza Prismaville (Kl1485)
Desa Sri Hartamas (2) (Kl2337)
Desa Sri Hartamas (Kl1681)
Jadual 190 Bas
Hari | Waktu Beroperasi | Kekerapan |
---|---|---|
Isn | 06.00 - 23.30 | 10 min |
Sel | 06.00 - 23.30 | 10 min |
Rab | 06.00 - 23.30 | 10 min |
Kha | 06.00 - 23.30 | 10 min |
Jum | 06.00 - 23.30 | 10 min |
Sab | 06.00 - 23.30 | 10 min |
Ahd | 06.00 - 23.30 | 10 min |
Peta Laluan 190 Bas
Peta laluan untuk 190 di Kuala Lumpur akan tersedia tidak lama lagi.
Maklumat tambang 190 Garis Bas
Yuran 190 Bas Rapid KL boleh berfluktuasi disebabkan oleh pelbagai faktor. Untuk maklumat terperinci mengenai kos tiket, sila lawati laman web rasmi mereka.
Lebih banyak laluan Rapid KL di Kuala Lumpur
- T103 — MRT Damansara Damai, Pintu B (Pj847)
- T511 — MRT Putrajaya Sentral (Ppj254)
- T203 — LRT Taman Melati (Kl195)
- T402 — MRT Taman Midah, Pintu A (Kl799)
- T786 — LRT Asia Jaya (Pj436)
- T302 — Hutan Lipur Ampang (Aj66) - Hab Ampang Point (Aj108)
- T564 — MRT Serdang Raya Selatan, Pintu A (Sj93)
- T509 — MRT Putrajaya Sentral (Ppj254)
- T781 — LRT Kelana Jaya (Pj585)
- T304 — Hentian Bukit Indah (Aj42) - Hab Ampang Point (Aj108)
- T453 — MRT Bukit Dukung, Pintu A (Kj769)
- T772 — MRT Kwasa Sentral, Pintu A (Sa1020)
- 651 — Pearl Point (Kl1269) - LRT Muhibbah (Kl1359)
- T463 — MRT Kajang, Pintu A (Kj510)
- T783 — LRT Taman Bahagia (Pj343)
- 751 — Hab Taman Sri Muda (Sa411) - Hab Pasar Seni, Platform B (Kl2213)
- T581 — Blok F, Ppr Pinggiran Bukit Jalil (Kl2014)
- T407 — MRT Tun Razak Exchange, Pintu B (Kl2359)
- T351 — LRT Cempaka (Aj219)
- T820 — MRT Semantan, Pintu B (Kl1174)