T819 Garis
MRT Semantan, Pintu B (Kl1174)
Rapid KL
Rapid KL T819 Bas Hentian dan Jadual Laluan
T819 Bas (MRT Semantan, Pintu B (Kl1174)) beroperasi sebagai laluan bulatan dengan 17 hentian, bermula dari MRT Semantan, Pintu B (Kl1174).
MRT Semantan, Pintu B (Kl1174)
Menara Manulife (Kl1173)
Damanlela Open Car Park (Kl2424)
Menara Millenium (Kl1163)
Wisma Uoa Damansara II (Kl1177)
Wisma Damansara (Timur) (Kl1178)
Masjid Al-Firdaus (Kl531)
Sekolah Kebangsaan Segambut (Kl1861)
Sekolah Menengah Kebangsaan Segambut (Kl541)
KTM Segambut (Kl2331)
Taman Duta (Kl1507)
Duta Vista Executive Suites (Kl1487)
KL Sentral (Utara) (Kl1077)
Duta Vista Executive Suites (Kl1915)
Wisma Damansara (Barat) (Kl1916)
MRT Semantan, Pintu A (Kl2340)
MRT Semantan, Pintu B (Kl1174)
Jadual T819 Bas
Hari | Waktu Beroperasi | Kekerapan |
---|---|---|
Isn | 06.00 - 23.30 | 40 min |
Sel | 06.00 - 23.30 | 40 min |
Rab | 06.00 - 23.30 | 40 min |
Kha | 06.00 - 23.30 | 35 min |
Jum | 06.00 - 23.30 | 40 min |
Sab | 06.00 - 23.30 | 35 min |
Ahd | 06.00 - 23.30 | 35 min |
Peta Laluan T819 Bas
Peta laluan untuk T819 di Kuala Lumpur akan tersedia tidak lama lagi.
Maklumat tambang T819 Garis Bas
Yuran T819 Bas Rapid KL boleh berfluktuasi disebabkan oleh pelbagai faktor. Untuk maklumat terperinci mengenai kos tiket, sila lawati laman web rasmi mereka.
Lebih banyak laluan Rapid KL di Kuala Lumpur
- T602 — Aeon Big Puchong Utama (Sj237)
- 821 — Hab Pantai Hillpark (Kl1412) - Hab Pasar Seni
- T114 — MRT Metro Prima (Kl451)
- 581 — LRT Bandar Tasik Selatan (Kl152) - Masjid Angkatan Tentera
- 402 — Terminal Pekeliling (Kl1818) - Terminal Maluri (Kl869)
- 254 — Ppr Sungai Bonus (Kl2080)
- T508 — MRT Putrajaya Sentral (Ppj254)
- T301 — Hentian Taman Mulia Jaya (Aj76) - Hab Ampang Point (Aj108)
- T778 — LRT USJ 21 (Sj728)
- LRT10 — LRT Masjid Jamek
- T250 — LRT Wangsa Maju (Kl2097)
- T454 — MRT Bukit Dukung, Pintu A (Kj769)
- T776 — Brt / LRT USJ 7 (Sj693)
- T565 — MRT Serdang Jaya, Pintu A (Sj786)
- T571 — KTM Serdang (Sj595)
- T815 — MRT Phileo Damansara, Pintu A (Pj823)
- 602 — Pangsapuri Melor (Sj275) - LRT IOI Puchong Jaya (Sj680)
- BET16 — Taman Desa Bakti (Kl569) - Monumen Alaf Baru (Ppj244)
- T780 — LRT Kelana Jaya (Pj585)
- T222 — Hab Ukay Perdana - LRT Sri Rampai (Kl746)