640 Garis
Hab Sri Manja (Pj127) - Hab Pasar Seni, Platform C (Kl2214)
Rapid KL
Rapid KL 640 Bas Hentian dan Jadual Laluan
640 Bas (Hab Sri Manja (Pj127) - Hab Pasar Seni, Platform C (Kl2214)) adalah laluan dengan 37 hentian, berlepas dari Hab Sri Manja (Pj127) dan berakhir di Hab Pasar Seni, Platform C (Kl2214).
Hab Sri Manja (Pj127)
Sri Manja Square (Pj123)
Taman Sri Sentosa (Barat)
Bayview Court Apartment (Kl1385)
Surau Nurul Iman, Taman Sri Sentosa (Kl1386)
Tri Court (Kl1387)
Flat Taman Sri Sentosa (Kl1378)
Pinang 1a Sri Sentosa (Barat) (Kl1379)
Pinang 1a Sri Sentosa (Utara) (Kl1380)
Taman Sri Sentosa (Utara) (Kl2159)
Pangsapuri Taman Sri Sentosa (Kl1389)
Avenue Court Apartment (Kl1390)
Taman Sri Sentosa (Timur) / POS Petaling (Kl1391)
Jabatan Bomba Unit Pengesan (K9) (Kl1392)
Petalz Residence (Kl1799)
Batu 5¾ Jalan Klang Lama (Kl1393)
Skyville 8 (Kl1394)
Taman Yarl (Utara) (Kl1271)
Pearl Point (Kl1272)
Taman United (Kl1274)
Plaza Prima (Kl1275)
Pasar Jalan Klang Lama (Kl1276)
The Scott Garden (Kl1277)
Taman Shanghai (Selatan) (Kl1280)
Southbank Residence (Kl1281)
3rd Mile Square (Kl1282)
Batu 3½ Jalan Klang Lama (Kl1283)
Wisma Buddhist (Kl1284)
Saville Residence (Kl1395)
KTM Midvalley (Kl1535)
Ipd Brickfields (Kl1086)
Little India (Kl2442)
Nu Sentral (Kl1079)
Sentral Exhibition Mall (Kl1090)
Arkib Negara Malaysia, Pusat Bandar Kuala Lumpur (Kl1925)
Bangunan Public Bank (Kl1091)
Hab Pasar Seni, Platform C (Kl2214)
Jadual 640 Bas
Hari | Waktu Beroperasi | Kekerapan |
---|---|---|
Isn | 05.30 - 22.30 | 10 min |
Sel | 05.30 - 22.30 | 10 min |
Rab | 05.30 - 22.30 | 10 min |
Kha | 06.30 - 23.00 | 20 min |
Jum | 05.30 - 22.30 | 10 min |
Sab | 06.30 - 23.00 | 20 min |
Ahd | 06.30 - 23.00 | 20 min |
Peta Laluan 640 Bas
Peta laluan untuk 640 di Kuala Lumpur akan tersedia tidak lama lagi.
Maklumat tambang 640 Garis Bas
Yuran 640 Bas Rapid KL boleh berfluktuasi disebabkan oleh pelbagai faktor. Untuk maklumat terperinci mengenai kos tiket, sila lawati laman web rasmi mereka.
Lebih banyak laluan Rapid KL di Kuala Lumpur
- T817 — MRT Pusat Bandar Damansara, Pintu A (Kl2420)
- T757 — LRT Alam Megah (Sj533)
- 254 — Ppr Sungai Bonus (Kl2080)
- T458 — MRT Stadium Kajang, Pintu A (Kj822)
- T110 — KTM Kepong Sentral (Kl1758)
- T852 — MRT Semantan, Pintu B (Kl1174)
- T509 — MRT Putrajaya Sentral (Ppj254)
- T453 — MRT Bukit Dukung, Pintu A (Kj769)
- T810 — MRT Mutiara Damansara, Pintu B (Pj809)
- T104 — Mrt Kampung Selamat
- T300 — Hentian Bukit Indah (Aj42) - Hab Ampang Point (Aj108)
- T803 — MRT Kwasa Sentral, Pintu A (Sa1020)
- T790 — Mid Valley (Utara) (Kl2147) - LRT Taman Paramount (Pj297)
- T814 — MRT Ttdi, Pintu B (Kl2352)
- T781 — LRT Kelana Jaya (Pj585)
- T251 — LRT Sri Rampai (Kl746)
- T301 — Hentian Taman Mulia Jaya (Aj76) - Hab Ampang Point (Aj108)
- T753 — Hentian Pusat Bandar Shah Alam (A) (Sa786)
- T250 — LRT Wangsa Maju (Kl2097)
- T586 — MRT Kuchai (Kl1218)