29 Linija
Vilkpėdės Žiedas - Verkių St.
JUDU
JUDU 29 Autobusas Stotelės ir Maršruto Tvarkaraštis
29 Autobusas (Vilkpėdės Žiedas - Verkių St.) yra maršrutas su 9 stotelėmis, kuris išvyksta nuo Vilkpėdės Žiedas ir baigiasi prie Verkių St..
Vilkpėdės Žiedas
Burbiškės
Skroblų St.
Statybininkų St.
Vinco Pietario St.
Gedimino Prospektas
Licėjus
Pramogų Arena
Verkių St.
29 Autobusas tvarkaraštis
Diena | Darbo valandos | Dažnis |
---|---|---|
Pir | 19:31 - 23:36 | 29 min |
Ant | 19:31 - 23:36 | 29 min |
Tre | 19:31 - 23:36 | 29 min |
Ket | 19:31 - 23:36 | 29 min |
Pen | 19:31 - 23:36 | 29 min |
Šeš | 17:52 - 23:39 | 5 val 47 min |
Sek | 17:52 - 23:39 | 5 val 47 min |
29 Autobusas Maršruto Žemėlapis
Maršruto žemėlapis 29 Vilnius bus greitai prieinamas.
29 Linija Autobusas kainos informacija
JUDU, 29 Autobusas kaina gali svyruoti dėl įvairių veiksnių. Išsamesnei informacijai apie bilietų kainas, prašome aplankyti jų oficialią svetainę.
Daugiau maršrutų JUDU Vilnius
- 13 — Vilkpėdės Žiedas - Felikso Vaitkaus St.
- 73 — Justiniškių Žiedas - Viršilų St.
- 46 — Skalvių St. - Verkių St.
- 61 — Stotis - Naujininkai
- 39 — Autobusų Parkas - Antakalnio Žiedas
- 12 — Stotis - Žirmūnų Seniūnija
- 122 — Naujininkai - Katilinė
- 53 — Fabijoniškių Žiedas - Verkių St.
- 78 — Stotis - Žirmūnų Seniūnija
- 68 — Lazdynai - Viršilų St.
- 56 — Fabijoniškių Žiedas - Verkių St.
- 33 — Povilo Lukšio St. - Žirmūnų Seniūnija
- 59 — Grigiškių Žiedas - Viršilų St.
- 2G — Vaikų Ligoninė - Autobusų Parkas
- 50 — Autobusų Parkas - Antakalnio Žiedas
- 2 — Stotis - Žirmūnų Seniūnija
- 17 — Autobusų Parkas - Antakalnio Žiedas
- 41 — Stotis - Naujininkai
- 116 — Žvėryno Žiedas - Naujininkai
- 88 — Oro Uostas - Tiekimo St.