8981 Lijn
Ijlst, Station - Abbega, Abbega
Arriva
Arriva 8981 Bus Haltes en Routekaart
De 8981 Bus (Ijlst, Station - Abbega, Abbega) is een route met 2 haltes, die vertrekt vanaf Ijlst, Station en eindigt bij Abbega, Abbega.
Ijlst, Station
Abbega, Abbega
8981 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 07:00 - 22:00 | 1 uur |
di. | 07:00 - 22:00 | 1 uur |
wo. | 07:00 - 22:00 | 1 uur |
do. | 07:00 - 22:00 | 1 uur |
vr. | 07:00 - 22:00 | 1 uur |
za. | 07:55 - 22:55 | 1 uur |
zo. | 09:55 - 22:55 | 1 uur |
8981 Bus Routekaart
De routekaart voor 8981 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
8981 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 8981 Bus van Arriva kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van Arriva in Nederland
- 43 — Vaals, Busstation (Perron A) - Heerlen, Station Uitstaphalte
- 813 — Venlo, Station (Perron B) - Venlo, Station
- 174 — Westendorp, Boesvelderdijk - Varsseveld, Station
- 3 — Leiden, Station De Vink - Leiden, Leiden Centraal
- 8171 — Mantgum, Station - Britswert, Froonackerdyk
- 2 — Leiderdorp, Oranjewijk - Leiden, Leiden Centraal
- 8911 — Tjalhuizum, Tjalhuizum - Sneek, Busstation
- 1 — Lelystad, Station Centrum - Lelystad-Haven, Ringdijk
- 243 — Wadenoijen, Kanaalbrug - Tiel, Passewaaij
- 7941 — Sint Annaparochie, Van Harenstraat - Firdgum, Firdgum
- 6791 — Nieuwehorne, Sportpark - Heerenveen, Busstation
- 7154 — Ferwert, Ferwert Provinciale Weg - Burdaard, Jislumerdyk
- 7293 — Lioessens, Lioessens - Lauwersoog, Veerhaven
- 8431 — Heerenveen, Busstation - Haskerdijken, Stobbegasterpad
- 9661 — Dokkum, Woudpoort - Dokkum, Busstation
- 7101 — Lichtaard, Lichtaard - Dokkum, Busstation
- 8331 — Grou, Station Grou-Jirnsum - Eagum, Eagum
- 45 — Tiel, Station - Kesteren, Station
- 7041 — Hantumhuizen, Hantumhuizen - Dokkum, Busstation
- 8083 — Winsum, Busstation - Tzum, Meester Vrijburgstraat