2 Lijn
Nes, Veerhaven
Arriva
Arriva 2 Bus Haltes en Routekaart
De 2 Bus (Nes, Veerhaven) fungeert als een circulaire route met 21 haltes, te beginnen bij Nes, Veerhaven.
Nes, Veerhaven
Nes, Reeweg
Buren, Pastoor Scholtenweg
Buren, Centrum
Buren, Waddenresidentie Ameland
Buren, Kiekduun/Klein Vaarwater
Buren, Grauwe Duun
Buren, Brouwerspad
Buren, Willemspad
Buren, Binnenduinweg
Nes, Zwarteweg
Nes, Ostrea
Nes, Strand Nes
Nes, Duinoord
Nes, Ostrea
Nes, Hotels Nes/Ameland/Noordsee
Nes, Natuurcentrum/Bos En Duinzicht
Nes, Noorderlicht
Nes, Centrum Nes
Nes, Ballumerweg
Nes, Veerhaven
2 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 09:42 - 20:12 | 1 uur |
di. | 09:42 - 20:12 | 1 uur |
wo. | 09:42 - 20:12 | 1 uur |
do. | 09:42 - 20:12 | 1 uur |
vr. | 09:42 - 20:12 | 1 uur |
za. | 09:42 - 20:12 | 1 uur |
zo. | 09:42 - 20:12 | 1 uur |
2 Bus Routekaart
De routekaart voor 2 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
2 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 2 Bus van Arriva kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van Arriva in Nederland
- 6712 — Noordwolde, Vlechtmuseum - Makkinga, Makkinga
- 8092 — Wjelsryp, Wjelsryp - Franeker, Station
- 12 — Maastricht, Mergelweg/Sportpark - Maastricht, Meutestraat
- 8451 — Rottum, Molenlaan - Heerenveen, Busstation
- 6692 — Noordwolde, Vlechtmuseum - Elsloo, School
- 513 — Feanwalden, Station - Drachten, Transferium Oost
- 4 — Lelystad, Station Centrum - Lelystad, Lelycentre
- 9691 — Vrouwenparochie, Vrouwenparochie - Stiens, Wythusterwei
- 51 — Leeuwarden, Busstation - Dokkum, Busstation
- 79 — Panningen, Centrum - Horst, Station Zuidzijde
- 7133 — Oentsjerk, Heemstrastate - Jislum, Jislum
- 6162 — Rottevalle, Mfc It Werflan - Nijega, Nijega Rijksweg
- 7084 — Sibrandahus, Sibrandahus - Ferwert, Ferwert Provinciale Weg
- 7761 — Swichum, Swichum - Leeuwarden, Busstation
- 7561 — Buitenpost, Station - Augsbuurt, Lutjewoude
- 7963 — Peins, Peins - Franeker, Station
- 7221 — Waaxens, Waaxens - Dokkum, Busstation
- 7094 — Raard, Raard - Ferwert, Ferwert Provinciale Weg
- 9371 — Workum, Station - Gaast, Gaast
- 728 — Boskoop, Station