1 Lijn
Lelystad, Station Centrum - Lelystad-Haven, Ringdijk
Arriva
Arriva 1 Bus Haltes en Routekaart
De 1 Bus (Lelystad, Station Centrum - Lelystad-Haven, Ringdijk) is een route met 13 haltes, die vertrekt vanaf Lelystad, Station Centrum en eindigt bij Lelystad-Haven, Ringdijk.
Lelystad, Station Centrum
Lelystad, De Hoven
Lelystad, Winkelcentrum Tjalk
Lelystad, Tjalk/Groenhorst
Lelystad, Winkelcentrum Botter
Lelystad, Schoener
Lelystad, Stuwweg
Lelystad, Vaartweg
Lelystad, Bouwweg
Lelystad, Werkeiland
Lelystad-Haven, Monnickendamstraat
Lelystad-Haven, Lemmerkade
Lelystad-Haven, Ringdijk
1 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 05:33 - 23:48 | 30 min |
di. | 05:33 - 23:48 | 30 min |
wo. | 05:33 - 23:48 | 30 min |
do. | 05:33 - 23:48 | 30 min |
vr. | 05:33 - 23:48 | 30 min |
za. | 07:33 - 23:48 | 30 min |
zo. | 07:48 - 23:48 | 1 uur |
1 Bus Routekaart
De routekaart voor 1 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
1 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 1 Bus van Arriva kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van Arriva in Nederland
- 6733 — Noordwolde, Vlechtmuseum - Boijl, Kerkweg
- 60 — Leeuwarden, Busstation - Dokkum, Busstation
- 90 — Lisse, Meer En Duin - Leiden, Leiden Centraal
- 627 — Giesbeek, Zwalmstraat - Doetinchem, Station
- 8142 — Mantgum, Station - Bears, Bears
- 672 — Panningen, Centrum - Roermond, Marathonlaan
- 7281 — Paesens, Paesens - Dokkum, Busstation
- 7293 — Lioessens, Lioessens - Lauwersoog, Veerhaven
- 6212 — Luxwoude, Hegedyk - Gorredijk, Busstation
- 6451 — Wolvega, Station - Spanga, Spanga
- 187 — Leiden, Leiden Centraal - Boskoop, Station
- 7164 — Ginnum, Ginnum - Ferwert, Ferwert Provinciale Weg
- 726 — Reeuwijk-Brug, Dunantlaan/De Brug - Gouda, Station
- 85 — Nijmegen, Centraal Station - Druten, Busstation
- 355 — Leeuwarden, Busstation - Dokkum, Busstation
- 4 — Leeuwarden, Mauritsplein - Leeuwarden, Busstation
- 8151 — Mantgum, Station - Leons, Leons
- 46 — Tiel, Passewaaij - Culemborg, Station
- 2 — Leiderdorp, Oranjewijk - Leiden, Leiden Centraal
- 7761 — Swichum, Swichum - Leeuwarden, Busstation