67 Lijn
Fleurus Champs Elysées - Jumet Madeleine
TEC Charleroi
TEC Charleroi 67 Bus Haltes en Routekaart
De 67 Bus (Fleurus Champs Elysées - Jumet Madeleine) is een route met 45 haltes, die vertrekt vanaf Fleurus Champs Elysées en eindigt bij Jumet Madeleine.
Fleurus Champs Elysées
Fleurus Rue Moulin Naveau
Fleurus Centre
Fleurus Rue Sainte-Anne
Fleurus Athénée
Fleurus Rue du Gazomètre
Fleurus Gare Sncb
Fleurus Avenue Brunard
Fleurus Chapelle
Fleurus La Marcelle
Wangenies Rabiseaux
Wangenies Rue du Campinaire
Wangenies Rue P. Debauche
Wangenies Rue Général Patris
Wangenies Chaussée De Ransart
Wangenies Rue du Muturnia
Heppignies Château D'Eau
Heppignies Place Communale
Heppignies Cerisier
Heppignies Ferme Robin
Ransart Cimetière
Ransart Chapelle
Ransart Place Communale
Ransart Rue du Socquoy
Ransart Rue du Petit Sablon
Ransart Rue Destrée
Ransart Rue Volders
Ransart Appaumée
Ransart Place Ferrer (Bois)
Ransart Rue Louis Jasmes
Ransart Masses-Diarbois
Ransart Rue De Gilly
Jumet Hamendes
Jumet Rue Louis Lambert
Jumet Ecoles Des Hamendes
Jumet Fraternité
Jumet Révolution
Jumet Place De Houbois
Jumet Ecole De Houbois
Jumet Rue Hector Denis
Jumet Passage À Niveau
Jumet Chaussée De Gilly
Jumet Chaussée De Gilly
Jumet Rue Bertaux
Jumet Madeleine
67 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 07:03 - 19:10 | 30 min |
di. | 07:03 - 19:10 | 30 min |
wo. | 07:03 - 19:10 | 35 min |
do. | 07:03 - 19:10 | 30 min |
vr. | 07:03 - 19:10 | 30 min |
za. | 08:10 - 21:10 | 1 uur |
zo. | 08:10 - 20:10 | 1 uur |
67 Bus Routekaart
De routekaart voor 67 in België is binnenkort beschikbaar.
67 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 67 Bus van TEC Charleroi kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van TEC Charleroi in België
- BRUY — Charleroi Gare Centrale - Quai A05 - Marcinelle Sanatorium
- 83 — Charleroi Gare Centrale - Quai B04
- 91 — Anderlues Jonction - Chapelle-Lez-Herlaimont Centre Commercial
- 136C — Cerfontaine Place - Chimay Gare Quai 05
- M3AB — Charleroi Gare Centrale - Quai B02 - Gosselies Calvaire
- 43 — Charleroi Gare Centrale - Quai B04
- 19 — Charleroi Gare Centrale - Quai A04 - Gerpinnes Centre
- 366 — Baisy-Thy Quatre Bras - Reves Bien-Etre (Sainte-Marie)
- 17 — Chatelet Saint-Roch - Chatelineau Place Destrée
- 68 — Charleroi Gare Centrale - Quai B04
- 710 — Charleroi Beaux-Arts - Quai 11 - Fleurus Champs Elysées
- 163 — Fleurus Champs Elysées - Gosselies Athénée
- E109 — Charleroi Gare Centrale - Quai B06 - Momignies Place
- M4AB — Charleroi Gare Centrale - Quai B08 - Chatelineau Place Destrée
- 99B — Beaumont Athénée - Nalinnes Dépôt T.E.C.
- 71 — Charleroi Gare Centrale - Quai B03 - Monceau-Sur-Sambre Moulin (M)
- E110 — Beaumont Athénée - Mons Ecole Normale
- CITY — Charleroi Gare Centrale - Quai B06 - Montignies-Sur-Sambre Dépôt T.E.C.
- RBUS — Boussu-Lez-Walcourt Place - Chimay Gare Quai 05
- 61 — Jumet Madeleine - Trazegnies Sentier Madame