7402 Lijn
Ee, Ee - Dokkum, Sionsberg
Arriva
Arriva 7402 Bus Haltes en Routekaart
De 7402 Bus (Ee, Ee - Dokkum, Sionsberg) is een route met 2 haltes, die vertrekt vanaf Ee, Ee en eindigt bij Dokkum, Sionsberg.
Ee, Ee
Dokkum, Sionsberg
7402 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 20:20 - 21:55 | 35 min |
di. | 20:20 - 21:55 | 35 min |
wo. | 20:20 - 21:55 | 35 min |
do. | 20:20 - 21:55 | 35 min |
vr. | 20:20 - 21:55 | 35 min |
za. | 07:20 - 21:55 | 1 uur |
zo. | 09:20 - 21:55 | 1 uur |
7402 Bus Routekaart
De routekaart voor 7402 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
7402 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 7402 Bus van Arriva kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van Arriva in Nederland
- 9691 — Vrouwenparochie, Vrouwenparochie - Stiens, Wythusterwei
- 13 — Leeuwarden, Busstation - Drachten, Transferium Oost
- 8093 — Wjelsryp, Wjelsryp - Winsum, Busstation
- 23 — Heerenveen, Busstation - Drachten, Transferium Oost
- 103 — Stavoren, Station - Hemelum, Flinkeboskje
- 7084 — Sibrandahus, Sibrandahus - Ferwert, Ferwert Provinciale Weg
- 8072 — Hitzum, Hitzum - Franeker, Station
- 6532 — Kootstertille, Provinciale Weg - Drachten, Transferium Oost
- 53 — Hengelo, Centraal Station - Eibergen, Viersprong
- 612 — Doetinchem, Station - Doetinchem, Tweede Loolaan
- 7283 — Paesens, Paesens - Lauwersoog, Veerhaven
- 7073 — Holwerd, Veerdam - Holwerd, Holwerd Provinciale Weg
- 382 — Waddinxveen, Station - Den Haag Centraal
- 194 — Breedenbroek, De Prins - Aalten, Station
- 480 — Zutphen, Busstation
- 1 — West Terschelling, Haven - Oosterend, Wierschuur
- 8011 — Hilaard, Hilaard - Dronryp, Hoek Dronryp
- 675 — Heythuysen, Walk/N279 - Meijel, Busstation
- 8951 — Sneek, Busstation - Goenga, It Mediel
- 651 — Doetinchem, Station - Doetinchem, Kruisberg