8 Lijn
Deventer, Station - Deventer, Hondsroos
EBS
EBS 8 Bus Haltes en Routekaart
De 8 Bus (Deventer, Station - Deventer, Hondsroos) is een route met 12 haltes, die vertrekt vanaf Deventer, Station en eindigt bij Deventer, Hondsroos.
Deventer, Station
Deventer, Schouwburg/Centrum
Deventer, Saxion Hogeschool
Deventer, Brandweerdam
Deventer, Amstellaan
Deventer, Deltaplein
Deventer, Douwelerwetering
Deventer, Biesboschlaan
Deventer, Snippeling
Deventer, Westfalenstraat
Deventer, Runshoppingcentre
Deventer, Hondsroos
8 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 19:03 - 19:33 | 30 min |
di. | 19:03 - 19:33 | 30 min |
wo. | 19:03 - 19:33 | 30 min |
do. | 19:03 - 19:33 | 30 min |
vr. | 19:03 - 19:33 | 30 min |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
8 Bus Routekaart
De routekaart voor 8 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
8 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 8 Bus van EBS kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van EBS in Nederland
- 7 — Deventer, Station
- 640 — Zwolle, Station - Meppel, Station
- 601 — Apeldoorn, Station - Zwolle, Deltion Campus
- 71 — Zoetermeer, Centrum West - Zoetermeer, Station Lansingerland Zuidzijde
- 685 — Nunspeet, Vreeweg - Kampen, Gsg Pieter Zandt
- 512 — Apeldoorn, Station
- 4 — Purmerend, Korenstraat - Amsterdam, Centraal Station (Perron H)
- 514 — Wezep, Station - 'T Harde, Station
- 510 — Kampen, Station Zuid
- 166 — Zwolle, Mindenstraat - Raalte, Station
- 654 — Ermelo, Station - Apeldoorn, J. Fruytierschool
- 316 — Edam, Busstation Edam - Amsterdam, Centraal Station (Perron H)
- 201 — Zwolle, Station - Apeldoorn, Station
- 314 — Hoorn, Station - Amsterdam, Centraal Station (Perron H)
- 62 — Delft, Station Delft - Delfgauw, Overslagweg
- 6 — Zwolle, Station - Zwolle, Rommestraat
- 102 — Spijkenisse, Metro Centrum - Hellevoetsluis, Amnesty Internationallaan
- 129 — Dedemsvaart, Busstation - Coevorden, Station
- 170 — Epe, Centrum - 'T Harde, Station
- 69 — Delft, Technopolis - Delft, Station Delft