404 Lijn
Spijkenisse, Metro Centrum - Hellevoetsluis, Prov.Weg/Smitsweg
EBS
EBS 404 Bus Haltes en Routekaart
De 404 Bus (Spijkenisse, Metro Centrum - Hellevoetsluis, Prov.Weg/Smitsweg) is een route met 14 haltes, die vertrekt vanaf Spijkenisse, Metro Centrum en eindigt bij Hellevoetsluis, Prov.Weg/Smitsweg.
Spijkenisse, Metro Centrum
Spijkenisse, De Ritte
Spijkenisse, Zinkseweg
Spijkenisse, Halfweg 2
Spijkenisse, Laanweg
Geervliet, Geervliet
Heenvliet, Heenvliet
Hellevoetsluis, Kickersbloem
Hellevoetsluis, Mandenmaker
Hellevoetsluis, Kooistee
Hellevoetsluis, Vlotbrug
Hellevoetsluis, Struytse Hoeck
Hellevoetsluis, Amnesty Internationallaan
Hellevoetsluis, Prov.Weg/Smitsweg
404 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 00:23 - 23:53 | 9 min |
di. | 00:23 - 23:53 | 9 min |
wo. | 00:23 - 23:53 | 9 min |
do. | 00:23 - 23:53 | 9 min |
vr. | 00:23 - 23:53 | 9 min |
za. | 00:23 - 23:53 | 32 min |
zo. | 00:23 - 23:53 | 30 min |
404 Bus Routekaart
De routekaart voor 404 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
404 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 404 Bus van EBS kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van EBS in Nederland
- 11 — Apeldoorn, Station - Apeldoorn, Gelre Ziekenhuis
- 31 — 'S-Gravenzande, De Brug - Den Haag, Leyenburg
- 416 — Middenbeemster, De Buurt - De Rijp, Wollandje
- 307 — Purmerend, Korenstraat - Amsterdam, Station Noord (Perron A3/A4)
- 308 — Purmerend, Neckerstraat - Amsterdam, Station Noord (Perron A3/A4)
- 46 — Wassenaar, Duinrell - Den Haag Centraal
- 301 — Purmerend, M. L. Kingweg - Amsterdam, Station Noord (Perron A3/A4)
- 515 — Leuvenheim, Arnhemsestraat - Brummen, Berkelder
- 129 — Dedemsvaart, Busstation - Coevorden, Station
- 592 — Meppel, Station - Ijhorst, Heerenweg
- 309 — Purmerend, Korenstraat - Amsterdam, Station Sloterdijk (Perron G)
- 510 — Kampen, Station Zuid
- 44 — Wassenaar, Duinrell - Den Haag Centraal
- 3 — Apeldoorn, Station - Apeldoorn, Kapelmeestershoeve
- 523 — Zwolle, Wkc Zuid - Heino, Station
- 651 — Ede, Station Ede-Wageningen - Apeldoorn, Erasmusstraat
- 9 — Deventer, Station Colmschate
- 825 — Spijkenisse, Meubelboulevard - Honselersdijk, Veilingterr. Floraholland
- 304 — Vaassen, Vaassen-Zuid - Apeldoorn, Station
- 378 — Volendam, Zeddeweg - Amsterdam, Station Holendrecht (Perron G)