377 Lijn
Purmerend, Korenstraat - Amsterdam, Station Holendrecht (Perron G)
EBS
EBS 377 Bus Haltes en Routekaart
De 377 Bus (Purmerend, Korenstraat - Amsterdam, Station Holendrecht (Perron G)) is een route met 25 haltes, die vertrekt vanaf Purmerend, Korenstraat en eindigt bij Amsterdam, Station Holendrecht (Perron G).
Purmerend, Korenstraat
Purmerend, De Graeffweg
Purmerend, Gildeplein
Purmerend, Hoefsmidpad
Purmerend, Tilburyplein
Purmerend, Grevelingenmeer
Purmerend, Mastbos
Purmerend, Frescobaldistraat
Purmerend, Beethovenstraat
Purmerend, Cornelis Edelmanstraat
Purmerend, Moeder Teresastraat
Purmerend, Klaverblad
Ilpendam, Ilpendam
Schouw, Splitsing
Diemen, Vinkenbrug
Diemen, Provincialeweg
Eekholt
Echtenstein
Dennenrode
Foppingadreef
Amsterdam-Zo, Hoogoorddreef/Atlas
Amsterdam, Gebouw Atlas
Laarderhoogtweg
Paasheuvelweg
Amsterdam, Station Holendrecht (Perron G)
377 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 06:03 - 08:06 | 30 min |
di. | 06:03 - 08:06 | 30 min |
wo. | 06:03 - 08:06 | 30 min |
do. | 06:03 - 08:06 | 30 min |
vr. | 06:03 - 08:06 | 30 min |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
377 Bus Routekaart
De routekaart voor 377 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
377 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 377 Bus van EBS kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van EBS in Nederland
- 502 — Wezep, Station - Vorchten, Dorp
- 602 — Epe, Klaarbeek - Zwolle, Deltion Campus
- 516 — Raalte, Station - Olst, Station
- 519 — Apeldoorn, Gelre Ziekenhuis - Apeldoorn, Station
- 102 — Voorthuizen, De Punt - Amersfoort, Centraal Station
- 210 — Heerde, Molenkampweg - Apeldoorn, Station
- 60 — Nootdorp, Station Nootdorp - Delft, Station Delft
- 3 — Deventer, Station - Deventer, Platvoet
- 14 — Apeldoorn, Station - Apeldoorn, J. Fruytierschool
- 8 — Apeldoorn, Zuidbroek - Apeldoorn, Station
- 43 — Wassenaar, Rozenplein - Den Haag Centraal
- 166 — Zwolle, Mindenstraat - Raalte, Station
- 5 — Zwolle, Veronicaweg - Zwolle, Station
- 604 — Eerbeek, Centrum - Zutphen, Station
- 455 — Zoetermeer, Centrum West - Delft, Station Delft
- 598 — Hardenberg, Gemeentehuis - Bruchterveld, Pkn Kerk
- 7 — Zwolle, Station - Zwolle, Stadion
- 523 — Zwolle, Wkc Zuid - Heino, Station
- 669 — Ommen, Guido De Bresschool - Balkbrug, Centrum
- 62 — Delft, Station Delft - Delfgauw, Overslagweg